Rusza budowa nowej części Galerii Leszno

Rusza budowa nowej części Galerii Leszno

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Rusza budowa nowej części Galerii Leszno, największego centrum handlowego w regionie. Powiększony kompleks handlowy składać się będzie z Galerii Leszno i powstałego w wyniku rozbudowy Parku Handlowego.
Powierzchnia nowego Parku Handlowego wynosiła będzie 6 500 m2 GLA i pomieści 8 lokali. Powiększony zostanie również parking o dodatkowe 200 miejsc.
REKLAMA
Inwestor i właściciel obiektu, firma Multi Poland Sp. z o.o, podpisała już umowę z generalnym wykonawcą inwestycji, firmą Erbud S.A. Rozpoczął się też już proces wynajmu lokali w nowym obiekcie. Termin zakończenia prac budowlanych planowany jest na 15 czerwca 2016 roku.
Budowa nowej części Galerii Leszno to dla nas bardzo ważny projekt. Decyzja o tym przedsięwzięciu spowodowana była niezwykłą popularnością Galerii Leszno wśród mieszkańców regionu, ale również zainteresowaniem dużych, popularnych marek, które chciały dołączyć do Galerii Leszno. Właśnie dla nich, w nowym budynku, powstaje 8 wielkopowierzchniowych sklepów. Jesteśmy pewni, że Park Handlowy, z nową ofertą handlową, spotka się z pozytywnym przyjęciem naszych Klienów. Nowa inwestycja to również kolejne miejsca pracy dla mieszkańców Leszna i okolic. W tej chwili wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, mamy więc nadzieję, iż już latem będziemy otwierać powiększoną Galerię Leszno – mówi Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Leszno.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA