Nowi najemcy w Galerii Leszno

Nowi najemcy w Galerii Leszno

wielkopolskie
REKLAMA
Jesienią Galeria Leszno i Park Leszno zapowiadają kolejne nowości w swojej ofercie. Do grona najemców dołączyła Drogeria Hebe oraz Etno Café. W nowej lokalizacji otworzył się sklep House. Już wkrótce wielkie otwarcie marketu budowlanego Castorama.
Drogeria Hebe otworzyła się w Parku Handlowym Leszno, na dużej powierzchni 359,55 m2, obok sklepów Pepco i KiK. Hebe to szybko rozwijająca się sieć drogerii należąca do koncernu Jeronimo Martins. Oferuje starannie wyselekcjonowany asortyment, produkty dostępne na wyłączność oraz atrakcyjne promocje cenowe. Łączy w sobie format kosmetyczny oraz farmaceutyczny. 
Nowość w ofercie Galerii Leszno, Etno Café, otworzyła się na poziomie 0, obok sklepu Rossmann. Lokal ma powierzchnię 79,70 m2. Etno Café to pierwsza polsko-etiopska spółka importująca kawę do Polski. W kawiarni będzie można się napić kawy z Etiopii, Brazylii i Nikaragui, wypalanej we własnej palarni. 
REKLAMA
W nowej aranżacji, o znacznie powiększonej powierzchni, otworzył się sklep popularnej marki odzieżowej House. Nowy sklep ma powierzchnię 450 m2. Marka House, należąca do polskiego koncernu LPP S.A. adresowana jest do młodych ludzi, ceniących sobie przyjemne sposoby spędzania czasu. W salonach House doskonale odnajdują się zarówno wielbiciele miejskiego stylu, podążający za trendami, jak i osoby lubiące odważne rozwiązania modowe, z akcentami w stylu folk czy vintage. 
Zmieniamy się na lepsze. Poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne marki, a nasi najemcy zwiększają swoje powierzchnie i ciągle podnoszą standard lokali. Bieżący rok jest zdecydowanie rokiem zmian dla Galerii Leszno. Wkrótce kolejne znaczące otwarcia – mówi Katarzyna Kowalska, dyrektorka Centrum Handlowego Galeria Leszno.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA