Park Leszno otwarty

Park Leszno otwarty

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Park Leszno – nowa część Galerii Leszno, największego centrum handlowego w regionie, otworzył się w czwartek, 23 czerwca 2016 r. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Brian Jenkins, Dyrektor Zarządzający na Europę Centralną, Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Leszno oraz Adam Mytych, I Zastępca Prezydenta Miasta Leszna.
Park Leszno jest jednopoziomowym budynkiem o powierzchni ok 6500 m2, w którym docelowo otworzy się 8 wielkopowierzchniowych sklepów. 23 czerwca otworzyło się 5 lokali: Media Expert, który zajmuje powierzchnię 1340 m2, Martes Sport (715 m2), KiK (515 m2),sklep Q&Q (ponad 1500 m2) oraz  PEPCO (529,40 m2).  Do grona najemców Parku Leszno dołączają Eurofirany oraz drogeria HEBE.
Park Leszno został otwarty zgodnie z naszymi założeniami. Galeria Leszno cieszy się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców regionu, dlatego jesteśmy przekonani, że Park Handlowy z ofertą 8 wielkopowierzchniowych sklepów, również spotka się z pozytywnym przyjęciem przez Klientów. Nowa inwestycja to nie tylko nowa oferta handlowa, ale również kolejne miejsca pracy, które możemy zaproponować mieszkańcom Leszna i okolic. Serdecznie zapraszamy na zakupy do Parku Leszno oraz Galerii Leszno – mówi Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Leszno. 
REKLAMA
Przy Parku Leszno powstał parking na 221 samochodów. Łącznie dwa obiekty handlowe (Galeria Leszno i Park Leszno) będą dysponować ponad 1000 miejsc parkingowych. W ramach inwestycji powstały  również małe trawniki oraz droga do ulicy Geodetów. 
Inwestorem i właścicielem obiektu jest firma Multi Poland Sp. z o.o. Cały kompleks handlowy składa się z Parku Leszno i Galerii Leszno, które zarządzane są przez właściciela, firmę Multi Poland Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA