Galeria Leszno poszerza ofertę z modą męską

Galeria Leszno poszerza ofertę z modą męską

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Do grona najemców Galerii Leszno dołączy sklep znanej polskiej marki z modą męską – Bytom.

 

Sklep marki Bytom, o powierzchni 110 mkw., otworzy się na poziomie 1 galerii, obok sklepu Top Secret. Bytom to czołowy polski producent wysokiej klasy odzieży męskiej.

 

REKLAMA

– „Otwarcie w Galerii Leszno kolejnego salonu z odzieżą męską, tym razem marki Bytom, jest odpowiedzią na zmieniające się trendy na rynku i rosnące zapotrzebowanie na salony dedykowane stricte modzie męskiej. W ofercie sklepu Bytom Klienci Galerii będą mogli znaleźć nie tylko eleganckie garnitury i koszule, ale również odzież casual. Serdecznie zapraszamy” – mówi Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Leszno.

 

O Galerii Leszno:

Galeria Leszno to największe w regionie centrum handlowe. Nowoczesny obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany jest w południowej części miasta przy drodze krajowej S5 Wrocław-Poznań. Galeria posiada dogodną lokalizację oraz bezpłatny parking naziemny. Jest to przykład wielofunkcyjnego centrum łączącego sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz rozrywkę. W ofercie handlowej Galerii Leszno znajduje się 100 lokali w tym supermarket Intermarche, market budowlany Praktiker, Media Expert oraz znane marki modowe takie jak: H&M, Sinsay, Mohito, Reservet, CCC. Ponadto Galeria posiada szeroki wybór restauracji i kawiarni. To również centrum rozrywki, w Galerii mieści się fitness club Sporting, plac zabaw dla dzieci oraz 4 salowe kino Cinema 3D. Galeria Leszno to ulubione miejsce spotkań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA