Nowi najemcy w Galerii Leszno

Nowi najemcy w Galerii Leszno

Leszno
these_eyes
these_eyes
REKLAMA

Kolejne marki dołączają do grona najemców Galerii Leszno. Już w sierpniu otworzy się biuro podróży Itaka, a we wrześniu salon sieci Toy Planet.
 

Biuro podróży Itaka otworzy swój lokal o powierzchni 32,9 mkw., na parterze galerii handlowej, obok salonu Apart i Tele Max. Sklep z zabawkami dla dzieci Toy Planet, o powierzchni 49,91 mkw. otworzy się na poziomie 1 galerii, w sąsiedztwie salonów Esotiq i Sporting.

 

Nowi najemcy są odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów, których opinie sa dla nas bardzo ważne przy wyborze nowych marek do centrum. Jak pokazują badania, jesteśmy ulubioną galerią mieszkańców regionu. Ta mocna rynkowa pozycja mobilizuje do jeszcze lepszej pracy. Robimy wszystko, aby klienci mieli jeszcze więcej powodów do spędzania wolnego czasu w naszym centrum. Oprócz zwiększania różnorodności, stale zwiększamy komfort dokonywania zakupów w naszej galerii mówi Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Leszno.

 

Wakacyjne zmiany również u obecnych najemców Galerii. Swoją lokalizację zmieni salon sieci Plus, który przeniesie się do większego lokalu., na poziomie 1, obok Vobis i Tui.

 

REKLAMA

O Galerii Leszno:

Galeria Leszno to największe w regionie centrum handlowe. Nowoczesny obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany jest w południowej części miasta przy drodze krajowej S5 Wrocław-Poznań. Galeria posiada dogodną lokalizację oraz bezpłatny parking naziemny. Jest to przykład wielofunkcyjnego centrum łączącego sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz rozrywkę. W ofercie handlowej Galerii Leszno znajduje się 100 lokali w tym supermarket Intermarche, market budowlany Praktiker, Media expert oraz znane marki modowe takie jak: H&M, Sinsay, Mohito, Reserved, CCC. Ponadto Galeria posiada szeroki wybór restauracji i kawiarni. To również centrum rozrywki, w Galerii mieści się fitness club Sporting, plac zabaw dla dzieci oraz 4 salowe kino Cinema 3D. Galeria Leszno to ulubione miejsce spotkań.

 

Za zarządzanie i komercjalizację Galerii Leszno odpowiada firma Multi Poland, jeden z największych właścicieli, zarządców oraz deweloperów wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jej działalność koncentruje się na generowaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są często katalizatorem rozwoju gospodarczego oraz pobudzają przedsiębiorczość w miastach i regionach, w których działają.

 

Od swojego powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach, a obecnie jest właścicielem lub zarządcą 60 centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę,
a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA