INBAG w Szamotułach otwarte

INBAG w Szamotułach otwarte

wielkopolskie
REKLAMA
INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, działający przez spółkę Real Estate Inwestorbp poinformował o zakończeniu realizacji swojego kolejnego projektu handlowego –  INBAG w Szamotułach.
Oficjalne otwarcie nastąpiło we wtorek, 26 kwietnia.
INBAG to kompaktowy projekt o powierzchni całkowitej liczącej 8 tys. m2 oraz 4,2 tys. m2 powierzchni najmu, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Szamotuły. Liczy 12 lokali handlowo-usługowych. Stopień komercjalizacji w dniu otwarcia wynosi 98 procent. Wśród najemców znajdziemy market spożywczy Stokrotka, Martes Sport, Pepco, CCC, Neonet, drogeria Hebe, Diverse, księgarnia Matras, Świat Zabawek, Optyk, kiosk oraz lokal gastronomiczny.
INBAG to nie tylko centrum handlowe, ale także lokalne centrum komunikacyjne. Inwestycja powstała w miejscu dawnego dworca PKS. – „Od momentu nabycia nieruchomości wierzyliśmy w potencjał tego miejsca a funkcja dworcowa wpisuje się w nasz projekt idealnie. Klienci, którzy przejeżdżają z okolicznym miejscowości będą mogli w jednym miejscu skorzystać z ciekawej oferty zakupowej. Mogą także dokonać zakupów w drodze powrotnej: po pracy, czy  szkole – przed wyjazdem z Szamotuł. Mieszkańcom miasta lokalizacja INBAG w ścisłym centrum miasta oraz parking na blisko 130 miejsc postojowych pozwoli na wygodne zrealizowanie codziennych potrzeb zakupowych” – dodaje Czajkowska.
REKLAMA
Generalnym wykonawcą jest firma AKS Budownictwo Sp. z o.o. z Biskupca, a nad projektem architektonicznym czuwało warszawskie biuro projektowe Król – projektowanie architektoniczne.
---
O inwestorze: INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający poprzez spółkę Real Estate inwestorbp jest właścicielem 6 funkcjonujących obiektów handlowych, 7 kolejnych jest w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach małych lub średniej wielkości. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie, Galeria Kamienna w Starachowicach, INBAG w Bartoszycach oraz CH Liwa w Kwidzynie. INBAP rozpoczął realizację kolejnych projektów w Szamotułach, Cieszynie, Lubaniu, Bogatyni, Kraśniku i kolejnego obiektu w Białej Podlaskiej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA