Słonecznie w Szamotułachźródło: Materiały inwestora

Słonecznie w Szamotułach

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Przy ulicy Gąsawskiej w Szamotułach powstanie Osiedle Słoneczne, składające się z trzech kameralnych, otoczonych zielenią budynków. To pierwsza inwestycja mieszkaniowa spółki Agrobex na terenie tej miejscowości, ale nie jedyna w Wielkopolsce.
W ramach pierwszego etapu powstanie czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, a w nim łącznie 36 mieszkań, po dziewięć na każdym poziomie. Prace już się rozpoczęły, a planowany termin oddania do użytku pierwszego budynku to koniec lutego 2018 r. Wśród proponowanych przez dewelopera mieszkań, znajdą się jedno- dwu- i trzypokojowe, dostępne w metrażach od 33,4 do 54,4 mkw. W największym z lokali, do dyspozycji mieszkańców będzie salon z aneksem kuchennym, a także dwie sypialnie i duża łazienka. Zaletą mieszkań na parterze będzie dostęp do własnego ogródka, natomiast pozostali lokatorzy otrzymają przestronne balkony. Deweloper zadba nie tylko o wysoki standard poszczególnych lokali, ale również o tak ważne przestrzenie wspólne. Przygotowany zostanie duży i bezpieczny plac zabaw oraz miejsca parkingowe. Ceny różnią się w zależności od metrażu. Za najbardziej kameralny, 33-metrowy lokal, usytuowany na drugim piętrze przyszły mieszkaniec zapłaci 122.578 złotych. Osoby, które wybiorą trzypokojowy lokal na parterze o powierzchni ponad 54 mkw. otrzymają do dyspozycji ogród o powierzchni aż 90 mkw. Co istotne, mieszkania będą dostępne w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. 
REKLAMA
Szamotuły to niewielkie miasto położone na północny zachód od Poznania, niecałe 40 km od stolicy Wielkopolski. Z ulicy Gąsawskiej, gdzie powstanie inwestycja, wszędzie jest blisko. Szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, czy kino – do tych miejsc dojedziemy autem w niecałe 5 minut. Ponadto, 10 minut spacerem od inwestycji znajduje się kompleks handlowy – Inbag Szamotuły, a tuż obok dworzec autobusowy. Z kolei dworzec PKP to 15 minut pieszo od inwestycji. Szamotuły to także miejsce dla sportowców – aquapark i stadion lekkoatletyczny są w zasięgu ręki. – Biorąc pod uwagę wszystkie nasze inwestycje, można wysnuć wniosek, że dostrzegamy piękno Wielkopolski i potrzeby jej mieszkańców. Szamotuły to kolejne miejsce, które tworzymy dla naszych klientów – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA