Osiedle Słoneczne coraz bliżejźródło: Materiały inwestora

Osiedle Słoneczne coraz bliżej

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W Szamotułach przy ulicy Gąsawskiej trwa budowa inwestycji mieszkaniowej Osiedle Słoneczne. W ramach projektu spółki Agrobex powstaną trzy kameralne budynki wielorodzinne. Pierwszy z nich będzie gotowy już w pierwszym kwartale 2018 roku.
Budowa osiedla rozpoczęła się jesienią 2016 roku. W pierwszym etapie powstanie budynek z 36 mieszkaniami jedno-, dwu- i trzypokojowymi. Ich powierzchnia wyniesie od 33,4 do 54,4 mkw. W największych mieszkaniach zostaną zaaranżowane pokoje dzienne z aneksem kuchennym, dwa dodatkowe pokoje i przestronna łazienka. Mieszkańcy na parterze skorzystają z ogrodów, z kolei do piętrowych lokali będą przynależeć słoneczne balkony. Ceny zaczynają się od 3670 zł brutto za metr kwadratowy. Lokale dostępne są jeszcze w rządowym programie MdM. Osiedle uzupełnią jeszcze dwa kolejne budynki wielorodzinne. – Mając na uwadze komfort mieszkańców do każdego z mieszkań przewidziano miejsce postojowe na specjalnie przygotowanym, wygodnym parkingu. Ponadto, ku uciesze najmłodszych powstanie przestronny plac zabaw – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. Deweloper zadba też o drogi i chodniki wewnętrzne, oświetlenie i zieleń na osiedlu. 
REKLAMA
Szamotuły to kilkunastotysięczne miasteczko, niecałe 40 km na północny zachód od Poznania. Co ważne, inwestycja powstaje w miejscu spokojnym, otoczonym zielenią. Wystarczy nieco ponad 10 minut, aby z miejsca inwestycji przy ulicy Gąsawskiej spacerem dotrzeć na dworzec PKP, czy autobusowy. Nieopodal inwestycji znajduje się również szkoła podstawowa, przedszkole, centrum sportowe i basen, sklepy spożywcze czy klub fitness.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA