Na Osiedlu Słonecznym nowe budynki

Na Osiedlu Słonecznym nowe budynki

wielkopolskie
REKLAMA

Do tej pory na Osiedlu Słonecznym dominowała zabudowa bliźniacza i szeregowa. Powstawały też wolnostojące domy jednorodzinne. Wiosną został oddany pierwszy budynek wielorodzinny. Do końca roku zostaną ukończone jeszcze trzy. KM Building już przedstawiło plany na najbliższe lata i rozbudowę Osiedla Słonecznego.


Osiedle Słoneczne w Brodowie od kilku lat dynamicznie się rozwija. Inwestycja ma być złożona docelowo ze 102 domów. – Na bieżąco poszerzamy naszą ofertę. Osiedle Słoneczne jest dość różnorodne, ponieważ znajdują się na nim i domy wolnostojące, jak i w zabudowie bliźniaczej czy szeregowej. Co ważne, staramy się, aby funkcjonalnie i estetycznie wszystkie budynki się ze sobą komponowały. Dodatkowo, w związku z zapotrzebowaniem ze strony naszych klientów, postanowiliśmy wzbogacić osiedle o 4 budynki wielorodzinne – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

REKLAMA


Pierwszy budynek wielorodzinny został w tym roku oddany w ręce klientów. Kolejny, zgodnie z zapowiedzią KM Building, zostanie ukończony w lipcu, a dwa następne wraz z końcem bieżącego roku. W każdym z budynków wielorodzinnych powstaną cztery mieszkania z odrębnym ogródkiem i miejscem parkingowym. Lokale dostępne są w dwóch wariantach różniących się wielkością przylegającego terenu zielonego. Pierwszy z nich to mieszkanie o metrażu 55 mkw. i ogródkiem o powierzchni 76 mkw. Drugi wariant występuje z większym ogrodem wynoszącym 228 mkw. Koszt mieszkania to 179 tys. zł, a w przypadku większego ogródka to 189 tys. zł. Lokale podzielone są na część parterową z wiatrołapem, toaletą i salonem z aneksem kuchennym oraz piętrową z korytarzem, dwoma pokojami, łazienką i strychem. Firma zachęca również do skorzystania z pakietu pod klucz, który umożliwia pełne wykończenie wnętrz zakupionego mieszkania.


Budynki wielorodzinne to nie koniec obecnie realizowanych inwestycji. Jednocześnie pną się w górę kolejne etapy osiedla. KM Building w ramach IV i V etapu buduje 34 domy w zabudowie szeregowej o zróżnicowanych powierzchniach między 68 a 90 mkw. W ofercie znajdują się również domy w zabudowie bliźniaczej i wolnostojące jednorodzinne. Deweloper zapowiada zakończenie całego projektu na IV kwartał 2016 r. W planach jest także II etap projektu Osiedle Słoneczne, w którego skład wejdzie blisko 200 domów w zabudowie szeregowej, pawilon handlowy i część rekreacyjna z boiskiem i placem zabaw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA