Rodzinny Zakątek pod Kórnikiem

Rodzinny Zakątek pod Kórnikiem

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W malowniczej miejscowości Błażejewko, położonej nieopodal Kórnika, firma KM Building niebawem rusza z budową osiedla domów szeregowych. Inwestycja będzie składała się z IV etapów. Rozpoczęcie realizacji pierwszego jest planowane już na pierwszy kwartał tego roku.


W ramach Osiedla Rodzinny Zakątek powstaną cztery budynki w zabudowie szeregowej. Pierwszy z nich będzie składał się z 11 segmentów. - W związku z faktem, że nasz szeregowiec budowany na Os. Słonecznym w Brodowie koło Środy Wlkp. cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem oraz jest bardzo wysoko oceniany zarówno pod względem użytkowym jak i jakościowym, postanowiliśmy, że taki sam budynek postawimy na terenach zlokalizowanych bliżej Poznania – mówi o motywach rozpoczęcia nowej inwestycji Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel KM Building. W Błażejewku powstaną więc domy, które cieszą się największą popularnością wśród nabywców w Brodowie.

REKLAMA


Na Osiedlu można zamieszkać w domach o różnych powierzchniach. Dostępne są mniejsze segmenty, o powierzchni wynoszącej 68 mkw. i większe, 86-metrowe. Wybór segmentu determinuje również wielkość działki, na której położona będzie nieruchomość. Waha się ona między 115, a 250 mkw. Działki będą wytyczone geodezyjnie, a wszystkie nieruchomości sprzedawane w ramach Osiedla Rodzinny Zakątek będą posiadały pełną własność, odrębne księgi wieczyste. Ceny kształtują się w przedziale od 249 tys. zł brutto za domy o pow. 68 mkw., do 298 tys. zł. brutto za nieruchomości o pow. 86 mkw. Podane ceny obowiązuję przy pakiecie deweloperskim podwyższonym. – W budynkach mieszkalnych stawiamy przede wszystkim na jakość, zarówno materiałów, jak i samego wykończenie, robocizny. Pakiet deweloperski to dla nas nie tylko niemal całkowite wykończenie domu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ale także dbałość o szczegóły, które zapewnią komfort i możliwość zamieszkania z dnia na dzień. Dzięki temu dom posiada nie tylko walory wizualne, ale i wysoko ocenianą funkcjonalność - mówi K. Krzyżaniak. Wykończenie w standardzie deweloperskim podwyższonym obejmuje pełną instalację wodno-kanalizacyjną, kompletny system grzewczy z piecem gazowym i grzejnikami, instalację elektryczną, alarmową, RTV itp. Istnieje również możliwość wykończenia domu „pod klucz”, zgodnie z wytycznymi klienta. Deweloper zadba o zagospodarowanie terenu wokół inwestycji: kompletne opłotowanie, trawnik, front wyłożony kostką pozbrukową, z chodnikiem oraz miejscem postojowym. Na Osiedlu także najmłodsi mieszkańcy znajdą przestrzeń dla siebie – specjalnie dla nich zostanie wybudowany plac zabaw. Same domy będą murowane, niepodpiwniczone, piętrowe. Umożliwia to wygodny podział na strefę dzienną i nocną. Na parterze znajdą się kuchnia, przestronny salon z kominkiem, łazienka. Istnieje także możliwość wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia gospodarczego. Na piętrze zlokalizowane będą sypialnie: dwie (w domach 68 mkw.) lub 3 (w domach 86 mkw.), a także garderoba, łazienka. Każdy dom posiada balkon oraz wygodny i duży taras. Dodatkowo klienci otrzymują gratis funkcjonalną przestrzeń użytkową strychu, o wielkości od 15 do 18 mkw., która może pełnić funkcję dodatkowego schowka.


Klienci docenią z pewnością atrakcyjną lokalizację nowego osiedla. Błażejewko to miejscowość położona w gminie kórnickiej. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i jeziora Bnińskiego. Daje to duży potencjał do prowadzenie aktywnego, zdrowego trybu życia przy jednoczesnym komforcie wynikającym z bliskości dużej aglomeracji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA