Buduje się w Plewiskach

Buduje się w Plewiskach

wielkopolskie
REKLAMA

Niektóre etapy się rozpoczynają, inne kończą. Plewiska, a w szczególności okolice ulicy Fabianowskiej, to ciągła rozbudowa osiedla Słoneczne Tarasy. Deweloper podał terminy ukończenia swoich budów dla poszczególnych etapów i, jak deklaruje, prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

 

Do tej pory deweloper Twoje M wybudował już pięć etapów, w ramach których powstało kilkanaście zespołów budynków na osiedlu Słoneczne Tarasy. Obecnie na ukończeniu są kolejne części osiedla. – Finalizujemy budowę VI i VII etapu Słonecznych Tarasów. Łącznie będą to 32 mieszkania o dwóch opcjach metraży, 50 i 74 mkw. – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce Twoje M.


Znane są już terminy ukończenia poszczególnych etapów. Jak ujawnia deweloper, jeszcze w marcu zostaną oddane do użytku pozostałe mieszkania z VI etapu, natomiast VII ma być gotowy najpóźniej we wrześniu 2015 r, tym samym zostaną ukończone wszystkie etapy osiedla Słoneczne Tarasy.

REKLAMA


Ceny za mieszkania parterowe z ogródkami zaczynają się już od 225 000 zł. Z kolei lokale na piętrze z przestronnymi tarasami można zakupić już od 285 000 zł. Wszystkie mieszkania, które znajdują się na osiedlu Słoneczne Tarasy kwalifikują się w ramy programu MdM.


Na tym jednak nie koniec prac, bo w górę pnie się także osiedle Słoneczne Tarasy 2. To najnowszy projekt dewelopera Twoje M. – I etap Słonecznych Tarasów 2 jest obecnie gotowy w 30 proc. Ruszamy już także z budową II etapu tej inwestycji. Obecnie wykonywane są ławy fundamentowe. Mieszkania w II etapie będą nieznacznie się różniły pod względem metrażu od I, jednak zostało wprowadzonych kilka udoskonaleń mających na celu zaspokojenie potrzeb mieszkańców – dodaje Czuryńska.


Deweloper deklaruje, że I etap Słonecznych Tarasów 2 zostanie ukończony najpóźniej w styczniu 2016 r. Twoje M już ruszyło ze sprzedażą. Wszystkie mieszkania są dostępne w programie MdM.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA