Mieszkania w Plewiskach niemal gotowe

Mieszkania w Plewiskach niemal gotowe

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W podpoznańskich Plewiskach już niebawem, bo w II kwartale 2014 roku, zostaną ukończone „Rodzinne Tarasy”. Inwestycja mieszkaniowa Grupy Deweloperskiej Łowiccy zlokalizowana jest przy ulicy Wiosennej, a inwestor oferuje mieszkania jedno i dwupoziomowe o zróżnicowanym metrażu.


Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w maju 2014 r., a w jego ramach powstanie łącznie dwanaście mieszkań, w tym sześć parterowych dwu i trzypokojowych o metrażu od 54 do 55 mkw. oraz sześć dwupoziomowych o powierzchni od 98 do 101 mkw.

REKLAMA


Zarówno mieszkania parterowe, jak i dwupoziomowe posiadają możliwość dowolnego podziału pomieszczeń, wykupu komórki lokatorskiej oraz zawierają w standardzie aneks kuchenny ze spiżarnią. Do każdego lokalu prowadzi osobne wejście, a także dostępne jest miejsce postojowe. Na szczególną uwagę zasługują przestronne tarasy o metrażu od 17 do 18 mkw., położone od strony południowej. Do mieszkań parterowych przynależą ogrody, których powierzchnia wynosi od 28 do 78 mkw. Sąsiedztwo „Rodzinnych Tarasów” ma charakter zabudowy jednorodzinnej, a przy inwestycji, utrzymanej w konwencji zamkniętej, powstanie droga wewnętrzna oraz oświetlenie.


Prócz atrakcyjnych rozwiązań mieszkaniowych lokatorzy mogą liczyć na wysoki standard własnego M. – Mieszkańcy mają zagwarantowane bardzo komfortowe warunki, ponieważ już w standardzie otrzymują rolety, wysokiej jakości stolarkę okienną, domofony, bramę na pilota czy bardzo wygodne udogodnienie, jakim jest ogrzewanie podłogowe w łazienkach – mówi Łukasz Łowicki, prezes zarządu Łowiccy Grupa Deweloperska. Należy także dodać, że inwestor korzysta z rachunku powierniczego, tym samym zapewnia bezpieczeństwo transakcji między klientem a deweloperem. Ceny mieszkań na osiedlu „Rodzinne Tarasy” rozpoczynają się od 4068 zł brutto za mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA