V etap na ukończeniu. MdM króluje w Plewiskach

V etap na ukończeniu. MdM króluje w Plewiskach

wielkopolskie
REKLAMA

Kończą się prace nad V etapem inwestycji Słoneczne Tarasy w podpoznańskich Plewiskach. Z kolei w II i III kwartale 2015 r. zostaną oddane dwa kolejne etapy. Ruszyła także budowa Słonecznych Tarasów 2. Wszystkie lokale, które wchodzą w skład inwestycji, są objęte rządową dopłatą „Mieszkanie dla Młodych”.

 

Kolejny etap osiedla w Plewiskach ma zostać oddany zgodnie z harmonogramem prac. Choć pierwotnie miało się to odbyć w styczniu 2015 r., to deweloper już z początkiem grudnia br. przekaże do dyspozycji przyszłych lokatorów 16 mieszkań o powierzchniach od 50 do 74 mkw. Lokale występują w wariancie parterowym z ogrodem oraz piętrowym z przestronnym tarasem.

 

– Obecnie w ofercie sprzedażowej dewelopera Twoje M są cztery etapy. Prace rozpoczęły się także na kolejnej inwestycji – Słoneczne Tarasy 2. Oddanie I etapu planowane jest najpóźniej w styczniu 2016 r. – Obecnie wszystkie budowy idą zgodnie z planem. Zainteresowanie jest spore, szczególnie w przypadku osób, które chcą nabyć mieszkanie w ramach programu MdM – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce Twoje M.

REKLAMA

 

Deweloper deklaruje, że z programu „Mieszkanie dla Młodych” korzysta blisko 70% jego klientów. – Bez wątpienia rządowa pomoc napędza sprzedaż. Wielu klientów jest zawiedziona propozycjami mieszkań w ramach programu w centrum Poznania. Oferowane są im lokale mniej atrakcyjne niż w regularnej ofercie dlatego przychodzą do nas. U nas wszystkie mieszkania są w MdM-ie – dodaje Czuryńska.

 

Twoje M jest poznańskim deweloperem, który od kilku lat inwestuje w Plewiskach. Do tej pory w gminie Komorniki zrealizował m.in. inwestycję Osiedle Wiśniowe, Villa Cascada, część osiedla Słoneczne Tarasy 1 oraz rozpoczyna budowę Słonecznych Tarasów 2.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA