Twoje M z kolejnymi etapami

Twoje M z kolejnymi etapami

wielkopolskie
REKLAMA

Osiedle Słoneczne Tarasy w podpoznańskich Plewiskach już niebawem będzie bogatsze o kolejne dwa etapy. Spółka Twoje M, która realizuje inwestycję, ujawnia także dalsze plany rozwoju osiedla sięgające II kwartału 2015 r. Deweloper stawia na dwa typy mieszkań z ogrodami i tarasami o powierzchniach 50 oraz 74 mkw. kwalifikujących się do programu „Mieszkanie dla Młodych”.

 

Zakończenie prac w ramach IV etapu inwestycji, w którego skład wchodzą dwa budynki J i K, przewidziane jest na czerwiec 2014 r. Spółka Twoje M już uzyskała pozwolenie na użytkowanie budynku J, a ostatnie prace wykończeniowe trwają przy obiekcie K. Jak przewiduje dyrektor ds. sprzedaży i marketingu, Magdalena Czuryńska, nie powinno być problemów z terminowością i cały IV etap zakończy się zgodnie z przewidywaniami dewelopera. Z kolei oddanie budynków L i M, w ramach kolejnego, V etapu, planowane jest w III kwartale br.

 

REKLAMA

Dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania, które są obecnie w budowie. Klienci już dokonują rezerwacji na lokale mające powstać w pierwszym półroczu 2015 r. w ramach VI i VII etapu. – Podstawowym atutem Osiedla Słoneczne Tarasy jest to, że do każdego mieszkania przynależy ogródek albo taras. Zaletą są także niskie koszty utrzymania.– wskazuje Czuryńska. Ponadto, spore ożywienie wprowadził program „Mieszkanie dla Młodych”, a wszystkie nasze mieszkania spełniają jego warunki – dodaje.

 

Wśród nowo powstających etapów można wyróżnić dwa rodzaje lokali. Pierwszy to jednopoziomowy parterowy o powierzchni 50 mkw., na który składają się  salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz ogródek. Po uwzględnieniu dopłaty w ramach programu MdM ich ceny zaczynają się od 199.000 zł. Drugi typ to mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 74 mkw. z trzema bądź czterema pokojami i przestronnym tarasem o metrażu 22 mkw. W tym wypadku dzięki dopłacie lokal będzie można nabyć już od 276.000 zł. Ponadto do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA