Kolejna odsłona Słonecznych Tarasów 2

Kolejna odsłona Słonecznych Tarasów 2

wielkopolskie
REKLAMA

Poznański deweloper ruszył z rozbudową osiedla Słoneczne Tarasy 2 w Plewiskach. II etap zakłada wybudowanie 40 mieszkań dostępnych w dwóch opcjach – z tarasem lub z ogrodem.


Wiosna sprzyja pracom na budowie, a osiedle Słoneczne Tarasy 2 zaczyna tętnić życiem. Deweloper poinformował o planach na najbliższy czas. I etap jest gotowy w 30%, a data jego zakończenia to styczeń 2016 roku. Twoje M rozpoczęło już II etap inwestycji. Obecnie położone zostały ławy fundamentowe, a prace zaplanowano do czerwca 2016 roku. Na tym jednak nie koniec. – Mieszkania w II etapie będą nieznacznie się różniły pod względem metrażu od I, jednak zostało wprowadzonych kilka udoskonaleń mających na celu zaspokojenie potrzeb mieszkańców – dodaje Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce Twoje M. II etap osiedla Słoneczne Tarasy 2 składa się z dwóch zadań. Pierwsze z nich zakłada oddanie do sprzedaży 24 mieszkań, drugie – kolejnych 16.


Partery z ogrodem to koszt od 220 tys. zł, natomiast ceny lokali na piętrze z tarasem w wersji typu F3 zaczynają się od 310 tys. zł. W II etapie powierzchnia mieszkań wynosi 50 i 74 mkw. Deweloper zapewnia funkcjonalne i ustawne pomieszczenia, ogród lub przestronny taras, który dla wielu klientów jest podstawowym elementem architektury ogrodowej. Ponadto II etap zakłada wybudowanie zamkniętych klatek schodowych prowadzących do mieszkań na piętrze. Każdy lokal będzie wyposażony w pomieszczenia gospodarcze, a także poddasze, które można zaaranżować na dwa pokoje.


Twoje M zadbało także o małą architekturę. Na terenie osiedla powstaną parkingi z miejscami postojowymi dla mieszkańców, drogi wewnętrzne, chodniki, a także oświetlenie.

REKLAMA


Obecnie Twoje M kończy prace nad ostatnimi etapami Słonecznych Tarasów, w których skład wchodzą już 122 mieszkania.

 

Wszystkie mieszkania na osiedlu Słoneczne Tarasy i Słoneczne Tarasy 2 można zakupić z rządową dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA