Słoneczne Tarasy finiszują, rosną Słoneczne Tarasy 2

Słoneczne Tarasy finiszują, rosną Słoneczne Tarasy 2

wielkopolskie
REKLAMA

Jeden z głównych projektów spółki Twoje M dobiega końca. Już w czerwcu zostanie ukończony VII etap inwestycji Słoneczne Tarasy. Równocześnie deweloper buduje kolejne osiedle pod szyldem Słonecznych Tarasów 2. W górę pnie się I i II etap.


Słoneczne Tarasy to sztandarowa inwestycja spółki Twoje M. Osiedle powstaje przy ul. Fabianowskiej 77 w Plewiskach i cieszy się sporym zainteresowaniem zwłaszcza tych klientów, którzy poszukują lokali dostępnych w programie Mieszkanie dla Młodych. Jak deklaruje deweloper, ponad 70 proc. całej sprzedaży to transakcje dokonywane w ramach MdM-u.


Osiedle Słoneczne Tarasy w czerwcu wzbogaci się o ostatni już VII etap inwestycji, w którego ramy wejdą lokale o metrażach 50 i 74 mkw. Jak deklaruje deweloper, w sprzedaży pozostały tylko mieszkania w większym wariancie. Dostępne są od 285 000 zł.


Mimo że Słoneczne Tarasy zostaną zakończone, to równocześnie powstaje kolejna inwestycja spółki Twoje M, również przy ul. Fabianowskiej 77 w Plewiskach. Deweloper jest w trakcie budowy pierwszych etapów Słonecznych Tarasów 2. – Jest to odpowiedź na duże zainteresowanie klientów naszą inwestycją, dlatego podjęliśmy decyzję o nowym osiedlu i w podobnym tonie co Słoneczne Tarasy. Naszą ofertę kierujemy głównie do osób młodych, które chcą skorzystać z programu MdM – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce Twoje M.

REKLAMA


Mieszkania na osiedlu Słoneczne Tarasy 2, podobnie jak poprzedniej inwestycji, występują w opcjach 50 mkw. z 2 pokojami i 3 lub 4 w wariancie 74 mkw. Deweloper przy projektowaniu Słonecznych Tarasów 2 wziął pod uwagę sugestie klientów, w związku z czym budynki otrzymały nowy zewnętrzny wygląd, wewnętrzną klatkę schodową prowadzącą do mieszkań na piętrze, pomieszczenia gospodarcze czy większy metraż tarasów. Ceny zaczynają się od 220 000 zł.


 Trwają już prace nad II etapem Słonecznych Tarasów 2. Obecnie zostały wybudowane partery. Budynki pną się dalej w górę. Zakończenie budowy tego etapu planujemy na marzec 2016 roku. Wcześniej, bo w październiku bieżącego roku, oddamy mieszkania z etapu I – dodaje Magdalena Czuryńska ze spółki Twoje M. Deweloper zapowiada, że ceny będą podobne jak w przypadku I etapu.


Wszystkie mieszkania znajdujące się na osiedlu Słoneczne Tarasy dostępne są w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA