Centrum Galardia wynajęte w 97%

Centrum Galardia wynajęte w 97%

świętokrzyskie
REKLAMA

Blisko 18 000 m2 powierzchni zostało dotychczas wynajęte w centrum handlowym Galardia powstającym w Starachowicach. W ostatnim czasie oferta detaliczna Galardii poszerzyła się o sklepy Jysk, Altero, Martes Sport, Briju i Textil Market.

 

Wśród nowych najemców centrum handlowego Galardia w Starachowicach znalazły się: Jysk – duńska sieć handlowa, sprzedająca artykuły gospodarstwa domowego, meble i przedmioty do dekoracji wnętrz, Altero – sklep z obuwiem i akcesoriami, salon z odzieżą i sprzętem sportowym Martes Sport, sklep z biżuterią Briju oraz Textil Market – sklep oferujący odzież dla całej rodziny. Powierzchnia wynajęta nowym markom wynosi 2 500 m2. W ciągu ostatnich 2 miesięcy poziom komercjalizacji Galardii wzrósł z 80% do 97%, a pozostałe lokale są przedmiotem zaawansowanych negocjacji. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma Balmain Asset Management.

 

– „Galardia będzie największym centrum handlowym w Starachowicach i dominującym obiektem w tej części regionu. Większość marek, które będą obecne w Centrum debiutuje na tym rynku. Dlatego otwarcie Galardii będzie wielkim wydarzeniem nie tylko dla mieszkańców Starachowic, dla których oferta handlowa miasta zmieni się nie do poznania, lecz także dla nowych najemców, którzy skorzystali z możliwości rozszerzenia sieci sprzedaży otwierając swoje punkty w nowoczesnej galerii. Dzięki optymalnemu miksowi najemców, Galardia zapewni mieszkańcom Starachowic i okolicznych miast doskonałą ofertę zakupową i możliwości spędzania wolnego czasu” – mówi Magdalena Kondeja, Head of Leasing w Balmain Asset Management CEE.

REKLAMA

 

Centrum handlowe Galardia powstaje przy ulicy Iłżeckiej w Starachowicach, położonej w samym centrum miasta, co gwarantuje doskonałą widoczność obiektu i dostępność komunikacyjną. Będzie to jednopoziomowe centrum handlowe o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 18 500 m2. 6 200 m2 zostanie zajęte przez hipermarket Tesco, a 1 330 m2 – przez sieć kin Helios, która otworzy tu pierwszy multipleks w promieniu 50 km. W Centrum znajdzie się ponad 40 sklepów i punktów usługowych oraz parking z 475 miejscami postojowymi.

 

Pierwszych klientów Galardia powita w październiku 2014 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA