Dwóch nowych najemców w Centrum Galardia

Dwóch nowych najemców w Centrum Galardia

świętokrzyskie
REKLAMA

Marki Empik i Smyk dołączyły do grona najemców powstającego w Starachowicach Centrum Handlowego Galardia.

 

Empik – największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku, oraz Smyk – międzynarodowa sieć specjalistycznych sklepów oferujących zabawki, ubrania, obuwie oraz akcesoria dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat, podpisały umowy najmu powierzchni w Centrum Galardia powstającym w Starachowicach. Marki zajmą kolejno 500 i 390 m2. Oprócz wprowadzenia dwóch nowych najemców, Balmain Asset Management sfinalizowało również nową umowę z Carry, w wyniku której marka ta zajmie w Galardii o 400 m2 więcej niż było to założone w pierwotnej umowie najmu podpisanej w styczniu br.

 

REKLAMA

– “Cieszymy, że Empik i Smyk zdecydowały się dołączyć do grona najemców Galardii, ponieważ uważamy, że mieszkańcy Starachowic potrzebują tych marek w swoim mieście. Dzięki nim Centrum będzie popularne wśród różnych grup klientów a jego oferta stanie się bardziej różnorodna” – mówi Magdalena Kondeja z Balmain Asset Management.

 

Budowa Centrum Galardia weszła już w fazę finalną. Trwają obecnie prace związane z montażem ścian działowych oraz instalacji wewnętrznych. Parking i rondo prowadzące do Galardii są również na zaawansowanym etapie budowy. Trwają również odbiory lokali – 6 czerwca do Galardii wprowadziły się marki grupy LPP – Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp i House, które po Heliosie i Tesco, rozpoczęły ostateczne prace wykończeniowe na wynajmowanej przez siebie powierzchni.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA