[świętokrzyskie] Centrum Galardia na 20 dni przed otwarciem

[świętokrzyskie] Centrum Galardia na 20 dni przed otwarciem

REKLAMA

Dokładnie za 20 dni, 15 października, o godzinie 9.00, otwarta zostanie Galardia – największe centrum handlowe w promieniu 50 km od Starachowic.

 

Jeszcze tylko 20 dni pozostało do otwarcia Centrum Galardia, które powstaje przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego w Starachowicach. Dzięki Galardii oferta handlowo-rozrywkowa miasta wzbogaci się o 40 marek, z których blisko połowa nie była dotąd obecna w Starachowicach. Wśród nich wskazać można między innymi na tak znane nazwy jak: Jysk, Empik, Smyk, Carry oraz Kino Helios, które będzie jednocześnie pierwszym kinem wielosalowym w całym regionie. Na 20 dni przed, Galardia jest już prawie gotowa. W harmonogramie pozostały już tylko drobne prace wykończeniowe i porządkowe.

 

– „Centrum Galardia otrzymało Decyzję o Pozwoleniu na Użytkowanie wydaną przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Starachowicach. Jest to oficjalny dokument stwierdzający zakończenie budowy obiektu. Oznacza on, że już żadne istotne prace budowlane nie będą realizowane. Przed nami jedynie prace porządkowe i ostateczne wyposażenie sklepów przed ich zatowarowaniem, które jest realizowane już przez samych najemców” – mówi Agnieszka Wójcik, Project Manager z Balmain Asset Management.

 

Poziom komercjalizacji Galardii wciąż rośnie. W ciągu ostatnich dni do grona najemców Centrum dołączył salon z odzieżą sportową i sprzętem 4F, który zajmie powierzchnię blisko 120 m2 oraz niemal 30-metrowy salon sieci telefonii komórkowej Orange. W Galardii znajdzie się także Kantor oraz serwis telefonów komórkowych i sprzętu komputerowego. Oprócz tego znana jest już nazwa strefy zabaw dla dzieci. Ponad 120 m2 powierzchni najmu wypełniać będzie Bajkowy Labirynt prowadzony przez firmę RO-AN.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA