Nordcurrent nowym najemcą w Spektrum Tower

Nordcurrent nowym najemcą w Spektrum Tower

Warszawa
Kajtman
Kajtman
Spektrum Tower
adresWarszawa, Twarda 18
REKLAMA
Firma Nordcurrent, międzynarodowy producent i wydawca gier wideo, wynajęła 600 m kw. powierzchni w warszawskim biurowcu Spektrum Tower. W procesie najmu spółce doradzała firma Cushman & Wakefield.
Nordcurrent, firma z branży gier wideo, twórca takich gier jak Cooking Fever i Gamebanjo, zdecydował się na rozpoczęcie działalności w Polsce. Na lokalizację pierwszego studia produkcyjnego w naszym kraju firma wybrała Spektrum Tower w Warszawie. Nordcurrent od połowy marca 2016 roku zajmie całe piętro biurowca – w sumie 600 m kw.
Spektrum Tower oferuje pełną elastyczność w aranżacji powierzchni, co pozwali nam dostosować biuro do potrzeb i oczekiwań młodych pracowników. Ważnym elementem był dla nas przynależący do biura taras. Przede wszystkim doceniamy jednak nowoczesne rozwiązania ekologiczne oraz świetną lokalizację budynku – mówi Victoria Trofimova, Nordcurrent.
Spektrum Tower mieści się przy Twardej 18, kilkadziesiąt metrów od Ronda ONZ. Ta wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja zapewnia szeroki zakres usług i doskonałe połączenia komunikacyjne. Budynek zaprojektowano w sposób pozwalający na dowolną aranżację powierzchni. Dodatkowo Spektrum Tower jest biurowcem przyjaznym środowisku, w pełni wyposażonym w oświetlenie LED oraz przystosowanym dla rowerzystów. Na parterze budynku dostępna jest specjalna strefa rowerowa, gdzie znajduje się zadaszony parking oraz szatnie wraz z natryskami.
REKLAMA
Spektrum jest wyjątkowym miejscem na mapie warszawskich biurowców. Cieszymy się, że kolejna firma je doceniła. Jesteśmy przekonani, że dogodna lokalizacja oraz komfortowe i nowoczesne wnętrze w pełni usatysfakcjonują pracowników oraz kontrahentów Nordcurrent – mówi Katarzyna Parkot, Dyrektor ds. Leasingu z WX Management Services sp. z o.o.
Przy poszukiwaniu najlepszej lokalizacji, już na etapie najmu powierzchni tymczasowej, Nordcurrent wspierała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Zespół reprezentacji najemcy w Cushman & Wakefield z wielką satysfakcją wspiera najemców z branży nowoczesnych technologii. To bardzo wymagający klienci, którym atrakcyjne i ergonomiczne biuro pomaga skutecznie przyciągać najlepszych pracowników. Jednocześnie branża technologiczna stale zwiększa udział w wolumenie powierzchni biurowej wynajmowanej w Warszawie – mówi Piotr Capiga, Negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA