American Bureau of Shipping Poland wybiera biurowiec Olivia Tower

American Bureau of Shipping Poland wybiera biurowiec Olivia Tower

Gdynia
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

American Bureau of Shipping Poland dołączy do grona najemców Olivia Tower, należącego do gdańskiego kompleksu Olivia Business Centre. Firma, świadcząca usługi związane m.in. z certyfikacją statków oraz innych maszyn stosowanych w przemyśle stoczniowym i morskim, wynajmie 417 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Najemca wprowadzi się do biurowca w styczniu 2013 roku.


Olivia Tower, o powierzchni najmu ok. 14 000 mkw., to kolejny nowoczesny budynek biurowy powstający w ramach Olivia Business Centre – jednego z największych kompleksów biurowych w regionie. Jednym z jego głównych atutów jest lokalizacja w połowie długości aglomeracji, przy Al. Grunwaldzkiej - głównej arterii Trójmiasta, z dobrym dostępem do środków transportu publicznego. Pierwsi najemcy wprowadzą się do Olivia Tower w styczniu 2013.

REKLAMA


Kornelia Łukaszewska z oddziału Jones Lang LaSalle w Trójmieście
komentuje: „Dynamicznie rozwijający się rynek powierzchni biurowych w Trójmieście oferuje najemcom szereg interesujących opcji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdej firmy. W przypadku American Bureau of Shipping była to konsolidacja dwóch placówek, prowadząca w rezultacie do optymalizacji kosztów działania i oszczędności”.


Trójmiasto dominuje na rynku biurowym w północnej Polsce. Z danych Jones Lang LaSalle wynika, że zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej w aglomeracji podwoiły się od 2005 r. i obecnie wynoszą 377 000 mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA