Australijska sieć fitness F45 otwiera studio w wieżowcu Warsaw Trade Towerźródło: Materiały prasowe

Australijska sieć fitness F45 otwiera studio w wieżowcu Warsaw Trade Tower

Orzech
Orzech
Warsaw Trade Tower
adresWarszawa, Chłodna 51
REKLAMA
W Warszawie, w wieżowcu Warsaw Trade Tower przy ulicy Chłodnej 51 w dzielnicy Wola otwarte zostanie innowacyjne studio fitness australijskiej sieci F45, której twarzami są między innymi David Beckham i Mark Wahlberg.
Studio F45 w Warsaw Trade Tower będzie drugim w Polsce obiektem dynamicznie rozwijającej się australijskiej sieci fitness, która obecna jest już w ponad 2500 lokalizacjach w 45 krajach na całym świecie.
– F45 to hybryda pomiędzy energetycznymi i motywującymi zajęciami w grupie, a nastawionym na technikę i rezultaty treningiem personalnym. Innowacyjne programowanie, indywidualne podejście, dwóch światowej klasy trenerów na każdej sesji oraz wspierająca społeczność to mieszanka gwarantująca rezultaty. Cieszymy się, że nasze nowe studio pojawi się teraz w samym sercu biznesowego centrum Warszawy, w Warsaw Trade Tower. Jesteśmy otwarci nie tylko dla najemców budynku, ale dla wszytskich, którzy chcieliby zacząć prowadzić zdrowy tryb życia. Obecnie prowadzimy limitowaną przedsprzedaż karnetów z gwarancją dożywotniej zniżki – to najlepszy moment, żeby się zapisać – mówi Mateusz Kubiś odpowiedzialny za wprowadzenie konceptu F45 do Polski.
Wielkie otwarcie klubu zaplanowane jest na sobotę 29 stycznia o godz. 9:00. Tego dnia na odwiedzających będą czekać różne atrakcje, między innymi konsultacje z trenerami, losowanie z nagrodami i flagowa sesja Hollywood z DJ-em na żywo.
Z kolei w tygodniu poprzedzającym otwarcie F45 – 24-28 stycznia, codziennie od godziny 7:30 do 18:00 w lobby WTT – będzie można bezpłatnie wykonać pod okiem specjalistów analizę składu ciała profesjonalną maszyną diagnostyczną Inbody i omówić jej wyniki z trenerem. Ponadto dla najemców WTT i ich pracowników zaplanowano krótkie treningi, które pozwolą na rozruszanie mięśni i polepszenie swojego samopoczucia w ciągu dnia pracy.
Materiały prasowe
REKLAMA
– Dokładamy starań, aby Warsaw Trade Tower był atrakcyjnym miejscem zarówno dla naszych najemców, jak i lokalnej społeczności. Nasz budynek już teraz oferuje szeroki wachlarz udogodnień, które są dostępne dla każdego z poziomu atrium – między innymi przedszkole, piekarnia, kiosk, kawiarnia, Paczkomat, a już niebawem też restauracja oraz stacje do ładowania samochodów i hulajnóg elektrycznych. Teraz dołącza do nich również F45, dzięki czemu najemcy WTT oraz mieszkańcy Warszawy będą mieć dostęp do nowoczesnego klubu fitness bazującego na innowacyjnych metodach treningu – mówi Weronika Maria Kuna, Leasing Manager w Globalworth Poland.
Materiały prasowe
W wieżowcu Warsaw Trade Tower swoją siedzibę ma firma ubezpieczeniowa UNIQA, a także m.in. MSD, American Express, Avanssur, Leroy-Merlin i Mattel.
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA