Heitman International wybrał Savills na agenta wyłącznego budynku Warsaw Trade Tower

Heitman International wybrał Savills na agenta wyłącznego budynku Warsaw Trade Tower

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Heitman International wybrał Savills, międzynarodową agencję doradczą na rynku nieruchomości, na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowych w Warsaw Trade Tower, trzecim najwyższym budynku biurowym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów warszawskiej panoramy.

 

Warsaw Trade Tower położony jest przy ulicy Chłodnej 51, w pobliżu skrzyżowania ulicy Towarowej z Aleją Solidarności na Woli, będącej pożądanym miejscem do prowadzenia biznesu w Warszawie. Budynek posiada ok. 42 000 mkw. komfortowej powierzchni biurowej klasy A na 43 piętrach, a w podziemnym parkingu znajduje się 300 miejsc parkingowych. W wieży funkcjonuje 12 wind, poruszających się z prędkością 7 metrów na sekundę. Dodatkowo, w budynku znajduje się wiele różnych punktów usługowych, takich jak: kantyna, kawiarnia, piekarnia, pralnia chemiczna, usługi kurierskie oraz dwujęzyczne przedszkole.

 

Doskonały transport publiczny zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe, jak również druga linia metra, której przystanek Rondo Daszyńskiego znajduje się 5 minut pieszo od budynku.

REKLAMA

 

Dorota Ejsmont, Dyrektor Działu Reprezentacji Wynajmujących w Dziale Powierzchni Biurowych Savills, mówi: "Zaangażowanie Savills w wynajem powierzchni tego jednego z najbardziej rozpoznawanych i cenionych budynków w Warszawie, z najpiękniejszą panoramą na całe miasto, to dla nas prestiżowa nominacja. Obiekt ten to ponadczasowa klasyka, oferująca wysokiej jakości powierzchnie biurowe. WTT wciąż pozostaje jedną z najwyższych, najbardziej pożądanych i dobrze zarządzanych nieruchomości w Warszawie".

 

Wśród najemców Warsaw Trade Tower znajdują się m.in. takie znane firmy jak: AXA, MSD, Altkom, Grupa Azoty, American Express, BP, Mattel i Dago.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA