[Warszawa] Blue Office do wynajęcia

[Warszawa] Blue Office do wynajęcia

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Blue Office Sp. z o.o. wybrał Savills, międzynarodowego doradcę na rynku nieruchomości na agenta wyłącznego centrum biurowego Blue Office w Warszawie. Blue Office jest częścią kompleksu biurowo-handlowego Blue City i stanowi odrębną część biurową składającą się z dwóch budynków (Blue Office I i II), z oddzielnymi wejściami. Usytuowanie budynków bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich zapewnia bardzo dobrą ekspozycję biur. Do firm, które zdecydowały się na ulokowanie swojej siedziby w Blue Office należą m.in.: Raiffeisen Polbank, Deutsche Bank, ThyssenKrupp, Imperial Cinepix, Media-Saturn Holding.
Prowadząc procesy poszukiwania powierzchni dla najemców i komercjalizując budynki biurowe spotykamy wiele firm, które poszukują powierzchni biurowej na średnim poziomie cenowym, z dobrym usytuowaniem blisko centrum i z możliwością elastycznego dopasowania jej do swoich potrzeb. Blue Office spełnia te wymagania i widzimy duży potencjał kompleksu, który dodatkowo zapewnia szeroki wachlarz usług dostępnych w części handlowej – sklepy, restauracje, kafeterie, fitness, squash, centrum konferencyjne, SPA oraz jeden z większych atutów, których nie mają inne budynki czyli nieograniczona ilość bezpłatnych miejsc parkingowych – mówi Dariusz Karwański, associate director w Dziale Reprezentacji Wynajmującego Savills. 
Blue Office to to nowoczesny budynek biurowy klasy B+, usytuowany w obrębie kompleksu Centrum Handlowego Blue City przy Alejach Jerozolimskich 179, zaledwie kilka minut jazdy od centrum Warszawy. Kompleks dysponuje 31 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej do adaptacji w elastycznych modułach. Otwarta architektura budynku i unikalna charakterystyka poziomów umożliwia wynajęcie biur o powierzchni od 500 do 4 700 m kw. na jednym piętrze. Możliwe jest też utworzenie mniejszych przestrzeni biurowych.  Prestiżowe sąsiedztwo zapewniają siedziby firm zlokalizowanych w najbliżej okolicy Blue Office, m.in.: Mercedes-Benz, Orange, Philips, Microsoft, Bosch, Bayer, Fuji. Kompleks posiada certyfikat ekologiczny BREEAM.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA