Nowe umowy najmu w Warsaw Trade Tower

Nowe umowy najmu w Warsaw Trade Tower

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, reprezentował firmę Heitman w podpisaniu trzech umów najmu na łączną sumę blisko 5 500 m kw. powierzchni biurowej w Warsaw Trade Tower, trzecim najwyższym biurowcu w regionie CEE i jednym z najbardziej kultowych elementów warszawskiej panoramy. Savills jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w budynku.


Avanssur, spółka związana z grupą AXA, jedną z największych grup ubezpieczeniowych na świecie, przedłużyła umowę najmu biura o powierzchni 4 200 m kw.

 

MSD, lider w przemyśle farmaceutycznym na świecie, powiększył swoje biuro w Warsaw Trade Tower o dodatkowe 519 m kw. i obecnie wynajmuje 5 800 m kw.

 

REKLAMA

Connect, nowy operator kantyny, posiadający w swojej ofercie zróżnicowane i zdrowe posiłki, w styczniu 2015 roku wynajął 700 m kw.

 

Jarosław Pilch, associate w Dziale Reprezentacji Wynajmującego Savills, mówi: "Podpisanie kolejnych umów najmu świadczy o nieustającej popularności Warsaw Trade Tower jako preferowanej lokalizacji do prowadzenia biznesu. Biurowiec jest siedzibą takich prestiżowych marek, jak m.in. Altkom, Grupa Azoty, American Express, BP, Mattel i Dago. Obserwujemy zwiększone zainteresowanie budynkiem ze strony potencjalnych najemców, którzy poszukują biura zorientowanego na ludzi, z nieporównywalnym widokiem na Warszawę".

 

Warsaw Trade Tower położony jest przy ulicy Chłodnej 51, ​​w pobliżu skrzyżowania ulicy Towarowej z Aleją Solidarności, na warszawskiej Woli. Budynek posiada ok. 42 000 m kw. komfortowej powierzchni biurowej klasy A na 43 piętrach oraz oferuje w podziemnym i naziemnym parkingu łącznie 473 miejsca parkingowe. W wieży funkcjonuje 12 wind, poruszających się z prędkością 7 metrów na sekundę. Dodatkowo, w budynku znajduje się wiele różnych punktów usługowych, takich jak: kantyna, kawiarnia, piekarnia, pralnia chemiczna, usługi kurierskie oraz dwujęzyczne przedszkole. W najbliższej przyszłości planowane jest uruchomienie kolejnych punktów usługowych. Doskonały transport publiczny zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe, jak również druga linia metra, której przystanek Rondo Daszyńskiego znajduje się 5 minut spacerem od budynku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA