[Warszawa] 35 piętro Warsaw Trade Tower. Nowa przestrzeń biznesowo-kulturalna na warszawskiej mapie

[Warszawa] 35 piętro Warsaw Trade Tower. Nowa przestrzeń biznesowo-kulturalna na warszawskiej mapie

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Dobiegają końca prace nad nowoczesną przestrzenią kulturalno-biznesową na ‘35 piętrze’ Warsaw Trade Tower, która wkrótce zostanie oddana do dyspozycji w nowej odsłonie najemcom, partnerom biznesowym oraz lokalnej społeczności. Atrakcyjna lokalizacja budynku i transferowa infrastruktura stwarzają dla najemców niezwykłe możliwości zorganizowania niestandardowego spotkania biznesowego, czy kulturalnego. Dlatego też już od września bieżącego roku z 35 piętra najwyższego biurowca w stolicy podczas organizacji wystaw, szkoleń, konferencji i imprez firmowych będzie można podziwiać przepiękne widoki na panoramę Warszawy.

 

Jak pokazuje ostatni raport Global Entrepreneurship Monitor – Polska, stan przedsiębiorczości w Polsce na tle innych krajów wygląda optymistycznie. Pomimo szeregu różnic między Polską a krajami zachodnimi w zakresie jakości życia, poziom satysfakcji z pracy w naszym kraju jest wyższy niż średnia dla krajów Unii Europejskiej. Dobre samopoczucie i komfort pracy mają znaczący wpływ na efekty biznesowe i społeczne. Osoby odczuwające dobrostan w pracy znacznie rzadziej ją zmieniają, angażują się w życie firmy, a co za tym idzie chętniej korzystają z infrastruktury udostępnionej w przestrzeni poza biurowej.

 

– Najnowsze trendy wskazują na duże zmiany w aranżacji przestrzeni biurowych. Natomiast zmiany społeczne, jakie zaszły w minionych latach, ukształtowały potrzeby najmłodszego pokolenia, które oczekuje znacznie więcej od zagospodarowania przestrzeni swojego miejsca pracy. Biurowce podobnie powinny zmieniać swój charakter, tworząc przestrzenie do pracy, a jednocześnie oferując usługi towarzyszące, pełniące funkcję miastotwórczą. Zainspirowani opiniami naszych najemców dokonaliśmy zmian w biurowcu WTT proponując innowacyjne rozwiązania – mówi Maria Bubak, Client Relations Manager WTT.

 

Zapowiadane zmiany w budynku Warsaw Trade Tower znajdują swe odzwierciedlenie  w rzeczywistości, co sprawia, że WTT to nie tylko monumentalna bryła, ale przestrzeń z duszą, która zachęca do spędzania w niej czasu, także po godzinach pracy.

 

Warszawskie środowisko biznesowe oraz lokalna społeczność już od września bieżącego roku będą mogli korzystać z panoramicznych sal na 35 piętrze budynku WTT. To niebanalne miejsce z nowoczesną infrastrukturą, możliwością aranżacji pomieszczeń według upodobań i własnych potrzeb. Jest to przestrzeń dedykowana organizacji wydarzeń kulturalnych, wernisaży, konferencji, czy imprez firmowych. ‘35 piętro’ najwyższego biurowca w stolicy gwarantuje niepowtarzalne doznania podczas podziwiania przepięknych widoków rozciągających się na panoramę Warszawy. Po odrestaurowaniu 35 piętra WTT stolica zyska ważny, tętniący życiem punkt na swojej kulturalnej mapie. Jeszcze na 2015 rok zaplanowano tu spektakle teatralne i wystawy studentów Akademii Sztuk Pięknych.

 

– Nie ma dwóch takich samych biurowców nawet, jeżeli funkcjonują w tym samym regionie geograficznym. Od lat Warsaw Trade Tower wyznacza nowe trendy w rozwoju powierzchni komercyjnych w Polsce. Uwzględnianie opinii najemców w zarządzaniu naszą nieruchomością pomogło zmodernizować i nadać nowy charakter biurowca stwarzając wysoki poziom funkcjonalności przestrzeni użytkowej, pozwalając zachować przewagi konkurencyjne na miarę ikony, jaką dla stołecznej Woli jest Warsaw Trade Tower – podkreśliła Maria Bubak.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Pierwszy pociąg hybrydowy szykuje się do podróży po Dolnym Śląsku
Pierwszy z sześciu pociągów hybrydowych zamówionych przez Koleje Dolnośląskie dotarł do legnickiej b...
Pod Warszawą powstanie 60 market OBI w Polsce
W aglomeracji warszawskiej ruszyła budowa piątego marketu sieci OBI. Będzie to jednocześnie 60 sklep...
Francuski potentat z branży logistycznej GEFCO rozwija swoje dwa centra pod Wrocławiem
Kolejna wielka i znana międzynarodowa firma stawia na Aglomerację Wrocławską i inwestuje w rozwój. F...
W Krakowie trwa budowa nowej wielofunkcyjnej hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski, przy ul. Buszka trwa budowa nowej hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej (...
Wrocław: Naprzeciwko Toru Wyścigów Konnych powstaje nowy obiekt hotelowy [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 3 na osiedlu Krzyki-Partynice, naprzeciwko Toru Wyścigów...
Hotel Reymont w Łodzi zmieni się w butikowy Aiden by Best Western [WIZUALIZACJE]
Hotel Reymont położony jest w centrum Łodzi, przy ul. Legionów 81, w pobliżu Manufaktury - jednej z...
Ericsson zwiększy zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Krakowie i Łodzi
Szwedzki koncern Ericsson zwiększa zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Polsce, które zn...
NOYEN rozbudowuje swoją fabrykę w Lublinie i zwiększa produkcję
W najbliższych dniach rozpocznie się rozbudowa infrastruktury firmy NOYEN znajdującej się w Lublinie...
Chiński gigant inwestuje pod Wrocławiem
Chiński gigant z branży EMS zainwestuje 100 mln zł w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego na ter...
Tunel w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy gotowy. Kiedy nim pojedziemy? [FILM]
Roboty budowlane na ursynowskim odcinku drogi ekspresowej S2 węzeł Puławska - węzeł Warszawa Wilanów...