Deka Immobilien wyznacza Savills na agenta wyłącznego biurowca Grzybowska Park w Warszawie

Deka Immobilien wyznacza Savills na agenta wyłącznego biurowca Grzybowska Park w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Deka Immobilien wybrała Savills, międzynarodowego doradcę na rynku nieruchomości, na agenta wyłącznego biurowca Grzybowska Park, położonego w Centralnym Obszarze Biznesu w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 5A.

 

Grzybowska Park oferuje około 9 600 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia na 8 kondygnacjach naziemnych. Przeszklona fasada zapewnia zwiększony dopływ światła dziennego do wnętrz, co w połączeniu wysokim standardem technicznym, tworzy wydajne, przyjemne i komfortowe środowisko pracy. Zieleń otaczająca budynek nadaje kameralną atmosferę, nietypową dla tej najbardziej ruchliwej lokalizacji biurowej w stolicy.

 

REKLAMA

Dorota Ejsmont, associate director, zarządzająca Działem Reprezentacji Wynajmującego w Savills, mówi: "Jesteśmy zaszczyceni, że Deka wyznaczyła Savills na wyłącznego agenta, odpowiedzialnego za wynajem Grzybowska Park. Jest to drugi biurowiec w naszym portfolio – po International Business Center, którego właścicielem jest Deka. Grzybowska Park to wyjątkowe powierzchnie biurowe klasy A w samym sercu miasta. Cieszymy się na namyśl o wynajmie tego budynku oraz na dalszą współpracę z Deką."

 

Lokalizacja Grzybowska Park umożliwia dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej, w tym kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych oraz stacji metra, znajdującej się w odległości 5-8 minut spacerem od budynku. Ponadto, najemcami budynku są: restauracja Casa Pablo, Cafe Nero, Sushi Bonsai, Open Finance i biuro podróży TUI. W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele innych udogodnień, m.in. hotele, centra konferencyjne, popularne restauracje, kawiarnie, bary i liczne punkty usługowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA