Accenture Services w biurowcu Grzybowska Park

Accenture Services w biurowcu Grzybowska Park

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Biurowiec Grzybowska Park, będący własnością funduszu Deka Immobilien, pozyskał nowego, prestiżowego najemcę – Accenture Services. Accenture Services, globalna firma świadcząca usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu, wprowadzi się do budynku  w czerwcu br. i zajmie łącznie 2616 m kw. na 1 i 2 piętrze. W transakcji pośredniczyła firma Savills – agent wyłączny budynku Grzybowska Park.
– „Grzybowska Park to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy – ścisłe centrum a jednocześnie kameralna atmosfera dzięki otaczającej zieleni. To odpowiednia lokalizacja dla firm, które zatrudniają młodych i ambitnych pracowników z racji centralnej lokalizacji, bliskości środków komunikacji, modnych kawiarni i restauracji. Dlatego jesteśmy przekonani, że pracownicy Accenture będą zadowoleni z nowej siedziby. Jako agent wyłączny obserwujemy zwiększone zainteresowanie najemców biurowcem Grzybowska Park, co z jednej strony wiąże się ze zwiększonym popytem na eleganckie, butikowe powierzchnie biurowe w centrum, a z drugiej z dynamicznym rozwojem ulicy Grzybowskiej” – mówi Daniel Czarnecki, associate w Dziale Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego w Savills.
REKLAMA
Grzybowska Park to 9 600 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 8 kondygnacjach naziemnych. Przeszklona fasada zapewnia zwiększony dopływ światła do wnętrz, co w połączeniu z wysokim standardem technicznym i przyjemnym, zielonym otoczeniem, tworzy wydajne i komfortowe środowisko pracy. Lokalizacja budynku umożliwia dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej. Najemcami budynku są m.in. restauracja Casa Pablo, kawiarnia Green Caffè Nero, optyk Vision Express oraz ekskluzywny zakład krawiecki Cafardini.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA