Firma doradcza donajmuje biura w International Business Center

Firma doradcza donajmuje biura w International Business Center

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
PwC, jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na polskim rynku od ponad 26 lat, zdecydowała się na powiększenie swojej warszawskiej siedziby w budynku International Business Center o dodatkowe 3 600 m kw. Tym samym biuro firmy zajmie obecnie powierzchnię ponad 13 700 m kw. W transakcji najmu właściciela budynku, niemiecki fundusz Deka Immobilien, reprezentowała firma Savills.
PwC oferuje usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowego, prawnego, a także audytu. W Polsce firma jest obecna od ponad 26 lat i zatrudnia ponad 3 500 pracowników w ośmiu biurach zlokalizowanych w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu i Warszawie, a także Centrum Kompetencyjnym w Gdańsku i Centrum Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu.
PwC zatrudnia w Polsce już ponad 3 500 osób. Cały czas rozwijamy nasze usługi. Przejęliśmy m.in. Grupę Outbox, dodając do naszego portfolio rozwiązania IT (CRM, e-commerce), a także firmę Fern Partners, specjalistów od strategii cenowych. Ostatnio do naszego zespołu dołączyli także eksperci zajmujący się strategią marki – mówi Michał Gołębiewski z PwC Polska. 
REKLAMA
Dla największych firm konsultingowych rozpoznawalny budynek, z dobrą ekspozycją logotypu na elewacji oraz możliwością ekspansji w ramach jednego kompleksu stanowi istotną wartość. Dodatkowo dla tak dużych pracodawców liczy się dogodny dostęp do transportu publicznego, z którego mogą korzystać pracownicy. Atutem w kontekście możliwości pozyskania młodych pracowników jest również bliskość dwóch uczelni, SGH i Politechniki, a także metra, Pola Mokotowskiego oraz placu Zbawiciela. Wszystkie te cechy zapewnia budynek IBC – Daniel Czarnecki, Portfolio Manager, Dział Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego, Savills.
International Business Center to kompleks biurowy klasy A+, oferujący ponad 36 000 m kw. powierzchni w dwóch budynkach. IBC zlokalizowany jest na skrzyżowaniu ulicy Waryńskiego z aleją Armii Ludowej w Warszawie, co zapewnia doskonałe połączenie ze ścisłym centrum miasta oraz innymi dzielnicami. Budynek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków komunikacji publicznej oraz stacji Metro Politechnika. Firma Savills jest wyłącznym agentem komercjalizującym IBC. Budynek jest częścią portfela nieruchomości należącego do funduszu inwestycyjnego otwartego Deka Immobilien Europa.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA