1 100 mkw. powierzchni wynajętej w Atrium International Business Center

1 100 mkw. powierzchni wynajętej w Atrium International Business Center

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, pośredniczył w wynajmie 1 100 mkw. w Atrium International Business Center, dobrze znanym biurowcu w centrum biznesowym Warszawy. Savills jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w budynku Atrium International BC.

 

WebInterpret Polska Sp. z o.o., firma IT oferująca międzynarodowe rozwiązania e-commerce, przeniosła się do Atrium IBC w grudniu 2013 r. i zajmuje 769,24 mkw. na 4 piętrze.

 

Vanquis Bank Limited Sp. z o.o., to spółka związana z Provident Financial Group, oferująca karty kredytowe klientom indywidualnym o ograniczonej zdolności kredytowej, wynajęła 269,66 mkw. na pierwszym piętrze i wprowadził się do Atrium IBC w lutym 2014 roku.

 

REKLAMA

BWP Polska Sp. z o.o., agencja marketingu zintegrowanego i PR, specjalizująca się w sektorze detalicznym, przeniosła się do Atrium IBC w styczniu 2014 r. i zajmuje 59,57 mkw.

 

Atrium International Business Center w Warszawie to dobrze znany budynek biurowy, dogodnie usytuowany w sercu Centralnego Obszaru Biznesu na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II 23 i ul. Grzybowskiej. Budynek oferuje 12 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia i mieści siedziby dobrze znanych międzynarodowych firm.

 

Najemcy budynku mają dostęp do punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na parterze przeszklonego atrium, m.in. Restauracji 99, restauracji indyjskiej Bombay Masala, Coffee Lovers, oddziału banku oraz studia fotograficznego, jak również myjni samochodowej, która znajduje się w garażu podziemnym.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA