Savills wybrany wyłącznym agentem Atrium Iinternational

Savills wybrany wyłącznym agentem Atrium Iinternational

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości Savills, został wybrany wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w budynku  Atrium International Business Centre, należącym do europejskiego funduszu inwestycyjnego Rockspring. Savills będzie odpowiadał za wynajem wolnej powierzchni, jak również będzie wspierał Rockspring w negocjacjach z obecnymi najemcami.

 

Atrium International Business Center w Warszawie to dobrze znany budynek biurowy, dogodnie usytuowany w sercu Centralnego Obszaru Biznesu na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II 23 i ul. Grzybowskiej. Budynek oferuje 12.000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia i mieści siedziby takich firm, jak:  Pramerica, Reuters, Dago, czy BZ WBK. Najemcy budynku mają dostęp do punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na parterze przeszklonego atrium, m.in. 99  Restaurant & Bar, Restauracja indyjska Bombay Masala, Coffee Lovers, biuro podróży oraz oddział banku, jak również myjni samochodowej, która znajduje się w garażu podziemnym.

 

REKLAMA

“Największymi atutami Atrium International jest bezsprzecznie jego lokalizacja, oferująca doskonałą widoczność, liczne punkty usługowe zlokalizowane w pobliżu budynku, jak i w przeszklonym atrium, a także jeden z najlepszych współczynników miejsc parkingowych w ścisłym centrum Warszawy.” – wylicza Małgorzata Brawura-Biskupska, starszy negocjator w agencji powierzchni biurowych Savills.

 

Atrium International przeszło gruntowną modernizację powierzchni wspólnych i powierzchni biurowych. Budynek oferuje powierzchnie o wysokości 2,85 m, nowoczesny system klimatyzacji, okablowanie strukturalne i parking dla gości.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA