Butik obuwiowy na dłużej w Galerii Jasło

Butik obuwiowy na dłużej w Galerii Jasło

podkarpackie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Marka CCC przedłużyła umowę najmu blisko 700 m kw. powierzchni handlowej w Galerii Jasło. Otwarcie sklepu w nowej odsłonie planowane jest na 20 czerwca 2017 roku. Savills jest wyłącznym agentem Galerii Jasło, uczestniczącym przy komercjalizacji i rozbudowie obiektu.
CCC SA jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i największym producentem obuwia w Europie. Grupa CCC posiada ponad 800 salonów w 17 krajach, o łącznej powierzchni sprzedaży 400 tys. m kw. CCC jest też właścicielem fabryki butów skórzanych, zatrudnia ponad 12 000 pracowników i rocznie sprzedaje ponad 40 mln par obuwia. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i należy do grona 20 największych spółek zaliczanych do WIG-u 20. Do końca 2017 roku CCC planuje zwiększyć sieć dystrybucji do 1100 sklepów o łącznej powierzchni ponad 560 tys. m kw.
Galeria Jasło to centrum handlowe o powierzchni 9 000 m kw., oferujące 39 punktów handlowych oraz usługowych, a także 160 miejsc postojowych na parkingu naziemnym. Do obecnych najemców galerii należą m.in. CCC, Cropp, Deichmann, Empik, House, Jysk, Reserved, Rossman i wiele innych. Po planowanej rozbudowie obiekt powiększy się w sumie do 16 000 m kw. Oferta wzbogaci się o m.in. kompleks kinowy, rozbudowaną ofertę gastronomiczną, klub fitness oraz 4-gwazdkowy hotel. Powiększony zostanie także parking do 400 miejsc postojowych dla klientów. 
REKLAMA
Savills jest także agentem wyłącznym nowo powstającego parku handlowego Jasło (Retail Park Jasło). Ten obiekt handlowy będzie zlokalizowany przy drodze wyjazdowej z Jasła na Krosno. Do grona potencjalnych najemców należą sklep z branży RTV AGD oraz market budowlano-dekoracyjny. Planowana powierzchnia obiektu to 11 000 m kw. powierzchnia najmu brutto (GLA).
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA