Stefanel w Galerii Korona Kielce

Stefanel w Galerii Korona Kielce

Kielce
REKLAMA

W Polsce otwarty zostanie 13 salon firmy STEFANEL i jednocześnie jedyny w Kielcach. Butik powstanie w śródmiejskiej Galerii Korona Kielce.


Stefanel to firma, która powstała w 1959 roku we Włoszech, najpierw w formie zakładu dziewiarskiego. W latach 80 otwarty został pierwszy sklep Stefanel. Dzisiaj firma posiada swoje butiki na całym świecie. Marka znana jest klientkom, które cenią sobie wysoką jakość odzieży wyprodukowanej ze szlachetnych  materiałów. – Nasza oferta adresowana jest do kobiet w wieku od 25 lat, którym zależy na tym, aby wyglądać elegancko i stylowo. Słyniemy z   nowoczesnej i oryginalnej dzianiny. Letnia kolekcja opiera się na bawełnie,  lnie i jedwabiu. Kaszmir jest obecny w każdej naszej kolekcji ponieważ jest wizytówką naszej firmy. Poza tym mamy oczywiście w swojej ofercie konfekcje, czyli marynarki, spodnie, sukienki a także buty i torebki – wyjaśnia Renata Ciszewska, członek zarządu firmy Stefanel Polonia.


Stefanel w bardzo selektywny sposób wybiera lokalizację, pojawiając się w najważniejszych punktach handlowych. Do tej pory marka występowała tylko w 12 obiektach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i w Krakowie. - Rozważaliśmy różne możliwości, ale zdecydowaliśmy, że idealnym miejscem na siedzibę dla naszego nowego butiku będzie Galeria Korona Kielce. Przekonała nas m.in. lokalizacja obiektu, jego architektura i potencjał – dodaje Renata Ciszewska.

REKLAMA

Stefanel w Galerii Korona Kielce zajmie lokal na poziomie 0 o powierzchni ok 74 metrów kwadratowych. Będzie to pierwszy w Polsce butik w nowym koncepcie marki. Podobne funkcjonują już w Londynie, Bratysławie, czy we Włoszech.  Scharakteryzuje go przestronność, jasna aranżacja i włoskie, nowoczesne meble.


Galeria Korona Kielce otwarta zostanie 16 maja. W obiekcie na blisko 37 tysiącach metrów kwadratowych powstanie łącznie około 160 lokali handlowo – usługowych. Do najważniejszych z nich należą m.in: Stefanel, Zara, Royal Collection, Carry, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport,  Smyk Megastore, Media Expert,  Sephora, Douglas, Orsay, Camaieu, czy Bagatt. Inwestorem galerii jest spółka Church Land Development, która przeznaczyła dodatkowo ok. 10 mln złotych na poprawę infrastruktury drogowej wokół obiektu. Pierwsza śródmiejska galeria handlowa w Kielcach będzie doskonale skomunikowana, obsługiwać będą ją 23 linie autobusowe, a jej ostatnie piętra zajmie parking gotowy przyjąć 1000 samochodów osobowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA