Końcowe odliczanie w Galerii Korona Kielce

Końcowe odliczanie w Galerii Korona Kielce

Kielce
REKLAMA

Na fasadzie galerii zamontowany został już szyld. 1900 osób pracuje w tej chwili przy wykańczaniu Galerii Korona Kielce. To najciekawszy obiekt handlowo - rozrywkowy w regionie. By udostępnić go kielczanom jak najszybciej, do działań zaangażowani zostali nawet Hiszpanie.


- To prawda. Hiszpanie pracują przy aranżacji sklepów z Grupy Inditex, w skład której wchodzi m.in. Zara i Zara Home – potwierdza dyrektor kontraktu Stanisław Kowal.


W tej chwili wokół Galerii Korona Kielce, która otwarta zostanie dla mieszkańców już 16 maja, trwają prace porządkowe. Niebawem przed obiektem posadzonych zostanie 5 tysięcy roślin. To będzie znak, że Galeria Korona Kielce jest skończona. Jak zdradza Ireneusz Mirski, zajmujący się aranżacją zieleni na zlecenie inwestora, wokół centrum nasadzonych zostanie 6 rodzajów roślin. Będą to gatunki rodzime, dopasowane do klimatu panującego w Kielcach. Na placach bezpośrednio przylegających do galerii staną specjalne owalne ławki, wypełnione roślinnością.


Ciekawym akcentem, który mieszkańcy już mogą oglądać, jest rzeźba o kształcie jaja, która już niebawem pełnić będzie jednocześnie funkcję fontanny. Zamontowano je z przywiezionych na początku kwietnia do Kielc gotowych elementów ze Śląska. „Jajo” zaprojektowała i wykonała firma Bose International Planning Architecture. Waży ono 2,5 tony.


- Dzięki małej architekturze ogrodowej Galeria Korona Kielce stanie się miejscem, w którym kielczanie nie tylko będę mogli zrobić zakupy. Galeria ma być również sposobem na spędzenie wolnego czasu, w miłym, przyjaznym otoczeniu, pozwalającym na relaks. Ci, którym nie wystarczy przyjemność korzystania z oferty 150 lokali handlowo- usługowych, będą mogli zjechać na poziom -2, gdzie czekać na nich będzie basen będący częścią całego centrum fitness Pure Health & Fitness – wyjaśnia Izabela Ironmonger, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce. Trwa jednocześnie realizacja pięciu pełnowymiarowych kortów w Klubie Squash Korona. W największym w regionie 9-salowym Multikinie montowanych jest 1471 foteli oraz najnowsze systemy audiowizualne, w tym również 3D a także ekrany, każdy o powierzchni 60 metrów kwadratowych. W każdej sali kinowej dostępne będą dwa zarezerwowane miejsca dla osób niepełnosprawnych. W sumie w kinie będzie ich aż 18.

REKLAMA


- W tej chwili najemcy, którzy przejęli już swoje lokale, aranżują je według indywidualnych konceptów marek. W niektórych puntach prace zostały już zamknięte. Cześć sklepów właściwie już dziś mogłyby rozpocząć działalność – podsumowuje etap prac Stanisław Kowal.


Na fasadzie galerii zamontowany został szyld Galerii Korona Kielce. Od tego momentu pozostało już tylko rozpocząć końcowe odliczanie.


--- 

W Galerii Korona Kielce na klientów czekać będą najbardziej pożądane marki: największa w regionie Zara, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius oraz pierwsze w Kielcach salony Massimo Dutti i Oysho, supermarket Piotr i Paweł, Intersport, LIST Roma, Stefanel, Adidas, Nike, Puma, Reebok, Superpharm, Rossmann, Reserved, Carry, Royal Collection, Tommy Hilfiger, Solar, Camaieu, Triumph, Palmers, Orsay, Bugatti, Ecco, La Vantil, Yes, Caterina, Sesst, Apart, Bagatt, Ette Lou, Gatta, Pretty One, Big Star, Levi`s, Mustang, Lee Cooper, Ravel, Vistula, Wólczanka, Bytom, Doramafi, Apart, Kruk, Yes, Swiss, Pandora.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA