Otwarcie butiku Giacomo Conti w Galerii Jurajskiej

Otwarcie butiku Giacomo Conti w Galerii Jurajskiej

Częstochowa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

14 września w Galerii Jurajskiej w Częstochowie odbyło się uroczyste otwarcie salonu męskiej marki odzieżowej Giacomo Conti. Nowy butik o powierzchni ok. 90 mkw. zlokalizowany jest na I piętrze obiektu. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest firma doradcza Jones Lang LaSalle.


Giacomo Conti oferuje wysokiej jakości odzież dla mężczyzn, ceniących nowoczesną elegancję i precyzję wykonania. Butik w Galerii Jurajskiej jest 36 salonem tej sieci w Polsce.

REKLAMA
Galeria Jurajska jest największym centrum handlowo – rozrywkowym w Częstochowie, z szeroką ofertą modową, obejmującą wiodące polskie i międzynarodowe marki, takie jak m.in. Peek&Cloppenburg, Reserved, Cropp, House, Mohito, Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, TK Maxx, C&A, H&M, New Yorker, Promod czy Trussardi. Dla wielu z nich otwarcie sklepu w Galerii Jurajskiej było debiutem na częstochowskim rynku. Powierzchnia całkowita centrum to 130 000 mkw., z czego 49 000 mkw. przypada na część handlowo – rozrywkową, obejmującą ok. 200 sklepów, punktów usługowych oraz gastronomicznych, a także wielosalowe kino Cinema City. Kolejnym, oprócz bogatej, wszechstronnej oferty, atutem obiektu jest jego lokalizacja – w centrum miasta, przy Alei Wojska Polskiego - części drogi krajowej nr 1, w pobliżu przystanków komunikacji publicznej. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości jest wielopoziomowy parking na ponad 2 000 miejsc. Inwestorem obiektu jest Globe Trade Centre S.A. (GTC).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA