Otwarcie Galerii Neptun już 25 kwietnia

Otwarcie Galerii Neptun już 25 kwietnia

pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Galeria Neptun zostanie otwarta w najbliższą sobotę w Starogardzie Gdańskim. Będzie to pierwszy taki obiekt w stolicy Kociewia. Komercjalizacją Galerii Neptun zajmuje się międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

– Przed nami wielkie otwarcie Galerii Neptun. Już w sobotę pierwsi klienci będą mogli dokonać zakupów i skorzystać z bogatej oferty wydarzeń, które przygotowaliśmy na tę okazję – mówi Agnieszka Owsicka, dyrektor Galerii Neptun.

 

Przez cały weekend na klientów galerii będą czekały liczne atrakcje, które przygotowali zarówno najemcy, jak i właściciel obiektu. W sobotę o godz. 13:00 nastąpi inauguracja galerii. Wręczone zostaną Indeksy Neptuna dla wybitnie uzdolnionych uczniów z powiatu starogardzkiego. Program artystyczny będzie obejmował: pokaz cheerleaderek, pokazy taneczne, kabaret, występy artystów dziecięcych oraz liczne konkursy i quizy. Gwiazdą sobotnich wydarzeń będzie The Beatlmen, najlepszy zespół beatlesowski w Polsce. Natomiast w niedzielę, podczas koncertu finałowego, wystąpi Przemek Radziszewski, finalista ostatniej edycji programu The Voice of Poland. Klienci będą mogli skorzystać także z ofert specjalnych przygotowanych przez najemców Galerii Neptun.

 

– Po kilku latach intensywnych prac przy projekcie otwieramy największe i najbardziej nowoczesne centrum handlowe w Starogardzie Gdańskim i regionie. Liczymy, że w ostatni weekend kwietnia odwiedzi nas wielu mieszkańców, by wspólnie z nami świętować uroczyste otwarcie – mówi Agnieszka Owsicka, dyrektor Galerii Neptun.

 

REKLAMA

Galeria Neptun powstała na terenach byłej fabryki obuwia Neptun przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 54 000 mkw., z czego 25 000 mkw. przeznaczone jest pod wynajem. Zasięg inwestycji to około 200 000 osób. Na parkingu podziemnym przeznaczono miejsca dla ponad 600 samochodów. Dzięki dogodnej lokalizacji do nowej galerii można łatwo dojechać z każdej części miasta.

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z procesu komercjalizacji Galerii Neptun. Pomimo trudnej sytuacji na rynku najmu, pozyskaliśmy atrakcyjną grupę najemców. Jestem przekonany, że stworzyliśmy bardzo dobry i konkurencyjny projekt. Klienci Galerii Neptun ze Starogardu i okolic będą mieli możliwość zrobienia zakupów i spędzenia wolnego czasu w sklepach, kinie, kawiarniach i restauracjach, które do tej pory dostępne były jedynie Trójmieście. Chciałbym pogratulować inwestorom wytrwałości w dążeniu do otwarcia galerii, najemcom za zaufanie, którym nas obdarzyli, a zespołowi C&W za owocną pracę – mówi Marek Noetzel, Partner, Dyrektor działu powierzchni handlowych Cushman & Wakefield.

 

W Galerii Neptun swoje sklepy będzie miało około 100 najemców. Na klientów będzie czekać szeroka oferta marek odzieżowych i obuwniczych, wśród nich: H&M, Reserved, Monnari, Lee Wrangler, Diverse, Reporter Young, Giacomo Conti, CCC, Martes Sport, Cropp, House, Mohito, Sinsay, Triumph i Smyk. Ponadto w ofercie galerii dostępna będzie lodziarnia Grycan, restauracja Alanya Kebab, jubiler Apart, market zoologiczny Zoo Karina, punkty operatorów telefonii komórkowej Play, Plus, T-Mobile, Orange, a także: nc+, Intermarche, Media Expert, EMPIK, Home & You i wiele innych punktów zakupowych i usługowych. W Galerii Neptun będzie można także skorzystać z oferty rozrywkowo-wypoczynkowej, w tym z kina Cinema City z sześcioma salami, placu zabaw Jupi Park oraz klubu fitness.

 

Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o. Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA