Cliff Sport, Abra Meble i Gruby Benek – nowi najemcy w Galerii Neptun

Cliff Sport, Abra Meble i Gruby Benek – nowi najemcy w Galerii Neptun

pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Galeria Neptun podpisała umowy najmu lokalu na dwa nowe sklepy – Cliff Sport (116 m kw.) i Abra Meble (590 m kw.) oraz pizzerię Gruby Benek (56 m kw.). Inwestora w negocjacjach z najemcami reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.
Cliff Sport to multibrandowe sklepy oferujące sportową odzież, obuwie oraz akcesoria. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 1996 r. Obecnie sieć liczy ponad 30 sklepów stacjonarnych oraz sklep online. W Cliff Sport dostępne są światowe marki np.: Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans, Roxy, Quiksilver, DC, Caterpillar, Merrell, K-Swiss, The North Face, Ipanema, Rider i inne. W zeszłym roku sieć rozpoczęła również współpracę z Salveo Sport – wyłącznym przedstawicielem marki Lonsdale w Polsce.
Abra Meble to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce, która od ponad 25 lat wyposaża domy milionów klientów i należy do najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów meblowych w kraju. Spółka Abra została założona w 1990 r. w Krakowie, a obecnie działa na terenie całego kraju, zarządzając siecią 100 salonów, w 93 miastach Polski. Każdego roku firma otwiera nowe placówki handlowe i zdobywa coraz większe grono zadowolonych klientów.
Pizzeria Gruby Benek istnieje od 1997 r., a od 2005 r. działa na zasadzie franczyzy. Aktualnie sieć posiada ponad 50 placówek w całej Polsce – zarówno w największych miastach regionalnych (Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań), jak i mniejszych (m.in. Augustów, Bartoszyce, Starachowice, Tczew). Oprócz sprzedaży w lokalach firma zajmuje się dowozem produktów do klienta. Pizzeria Gruby Benek to piąty najemca strefy foodcourt w Galerii Neptun.
REKLAMA
Szeroka oferta jest niewątpliwie magnesem, który przyciąga całe rodziny do Galerii Neptun. Rosnąca liczba odwiedzin świadczy o wzroście znaczenia Galerii jako ważnego centrum handlowo-rozrywkowego, nie tylko dla Starogardu, ale i dla całego regionu – mówi Magdalena Kliwer, Dyrektor Galerii Neptun.
Galeria Neptun powstała na terenach byłej fabryki obuwia Neptun przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 54 000 m kw., z czego 25 000 m kw. przeznaczone jest pod wynajem. Na parkingu podziemnym znajdują się miejsca dla ponad 600 samochodów. Zasięg inwestycji to około 200 000 osób. Dzięki dogodnej lokalizacji do nowej galerii można łatwo dojechać z każdej części miasta. Wśród najemców znalazły się takie marki jak: Intermarche, Media Expert, Empik, Smyk, sześć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House, Cropp i Home&You), H&M, restauracja KFC, sześciosalowy multipleks Cinema City oraz sala zabaw Honolulu i fitness Good Luck Club.
Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta starogardzka galeria przyciąga kolejnych najemców. Sklepy Cliff Sport i Abra Meble oraz pizzeria Gruby Benek stanowią świetne uzupełnienie dla marek, które już zagościły w Galerii Neptun – mówi Tomasz Lipiński, negocjator w dziale powierzchni handlowych w firmie Cushman & Wakefield.
Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o. Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA