[pomorskie] KFC i Subway w Galerii Neptun

[pomorskie] KFC i Subway w Galerii Neptun

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Restauracje KFC oraz Subway podpisały umowy najmu w Galerii Neptun. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację tego projektu, reprezentowała inwestora w negocjacjach z nowymi najemcami. 
KFC to sieć restauracji szybkiej obsługi działająca w 109 krajach na całym świecie. Zarządza nią holding AmRest, do którego należy ponad 430 placówek w regionie Europy Środkowej, z czego ponad 190 znajduje się w Polsce. AmRest zarządza także restauracjami działającymi pod marką Pizza Hut i Burger King, a także siecią kawiarni Starbucks. Restauracja KFC w starogardzkiej Galerii Neptun zajmie 133 m kw. Jej otwarcie zaplanowano już w sierpniu.
– „Nowy lokal KFC w Galerii Neptun to nasza pierwsza restauracja w Starogardzie Gdańskim. Cieszymy się, że nasza oferta będzie dostępna również dla mieszkańców tego miasta. Zwłaszcza, że centralne położenie Galerii oraz jej bogata oferta sklepów i usług na pewno przyciągną wielu naszych konsumentów. Amatorów wyjątkowego smaku naszego kurczaka zapraszamy już w sierpniu” – mówi Iwona Sarachman, Dyrektor ds. PR w AmRest.
Kolejnym lokalem gastronomicznym, który w najbliższym czasie dołączy do oferty Galerii Neptun jest Subway – franczyzowa sieć restauracji szybkiej obsługi serwująca kanapki. Pod tą marką funkcjonuje już łącznie około 44 000 restauracji w 110 krajach na całym świecie, z czego w Polsce znajduje się 100 lokali. Ta w Starogardzie Gdańskim zajmie powierzchnię 48 m kw. 
Galeria Neptun położona jest przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 54 000 m kw., z czego 25 000 m kw. przeznaczone jest pod wynajem. Na parkingu podziemnym znajdują się miejsca dla ponad 600 samochodów. Zasięg inwestycji to około 200 000 osób. Dzięki dogodnej lokalizacji do nowej galerii można łatwo dojechać z każdej części miasta. Wśród najemców znalazły się już takie marki jak: Intermarche, Media Expert, Empik, Smyk, sześć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House, Cropp i Home&You), multipleks Cinema City, a także sala zabaw, siłownia i fitness klub o nazwie „Good Luck Club”.
– „Bardzo się cieszymy, że do grona najemców Galerii Neptun dołączą marki tak oczekiwane przez mieszkańców miasta i cieszące się niesłabnącą popularnością w całym kraju” – mówi Patryk Piechowski, Manager ds. Marketingu Galerii Neptun.
– „Starogardzką galerią interesują się światowe marki z różnych branż, a inwestor stara się zapewnić każdemu najemcy jak najlepsze warunki. Stopień komercjalizacji Galerii Neptun wynosi obecnie 84,2%” – mówi Tomasz Lipiński, negocjator w dziale powierzchni handlowych w firmie Cushman & Wakefield.
Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o. Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wrocław: Kolejna firma z branży IT wynajmuje powierzchnię biurową w Quorum
Największy projekt mixed-use na Dolnym Śląsku będzie nową siedzibą studia deweloperskiego z branży g...
Leroy Merlin otworzy swój market w Głogowie
Leroy Merlin otworzy w Głogowie swój pierwszy market. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej...
Grupa EMC wchodzi do Sky Tower we Wrocławiu
Wrocławski Sky Tower pozyskał nowego, dużego najemcę. Około 1200 mkw. powierzchni zajmie Grupa EMC,...
W Polsce jest już 12 milionów mkw. powierzchni biurowych
Dane za okres I-III kw. 2021 r. wskazują na aktywne zainteresowanie najemców powierzchniami biurowym...
Warta wprowadziła się do nowej siedziby w biurowcu Warsaw UNIT [ZDJĘCIA]
Firma ubezpieczeniowa Warta zakończyła właśnie przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie. War...
Wella Company otwiera w Łodzi swoje Centrum Usług Wspólnych
Już w listopadzie do łódzkiej Bramy Miasta wprowadzi się Wella Company, najszybciej rozwijający się...
Rusza drugi etap realizacji wielkiej inwestycji Panattoni pod Wrocławiem [ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z realizacją II etapu swojej na...
Warszawski Skyliner siedzibą Booksy
Międzynarodowa platforma rezerwacji wizyt dla branży health & beauty – Booksy, wynajęła 1,5 tys...
Jula otwiera w Bielanach Wrocławskich swój pierwszy outlet w Polsce
Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza do Polski swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie...
Trwają prace na budowie kolejnego etapu Ocean Office Park w Krakowie [FILM]
Cavatina Holding, największy polski deweloper biurowy, prowadzi aktualnie prace na drugim etapie kom...