KFC i Subway w Galerii Neptun

KFC i Subway w Galerii Neptun

pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Restauracje KFC oraz Subway podpisały umowy najmu w Galerii Neptun. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację tego projektu, reprezentowała inwestora w negocjacjach z nowymi najemcami. 
KFC to sieć restauracji szybkiej obsługi działająca w 109 krajach na całym świecie. Zarządza nią holding AmRest, do którego należy ponad 430 placówek w regionie Europy Środkowej, z czego ponad 190 znajduje się w Polsce. AmRest zarządza także restauracjami działającymi pod marką Pizza Hut i Burger King, a także siecią kawiarni Starbucks. Restauracja KFC w starogardzkiej Galerii Neptun zajmie 133 m kw. Jej otwarcie zaplanowano już w sierpniu.
– „Nowy lokal KFC w Galerii Neptun to nasza pierwsza restauracja w Starogardzie Gdańskim. Cieszymy się, że nasza oferta będzie dostępna również dla mieszkańców tego miasta. Zwłaszcza, że centralne położenie Galerii oraz jej bogata oferta sklepów i usług na pewno przyciągną wielu naszych konsumentów. Amatorów wyjątkowego smaku naszego kurczaka zapraszamy już w sierpniu” – mówi Iwona Sarachman, Dyrektor ds. PR w AmRest.
Kolejnym lokalem gastronomicznym, który w najbliższym czasie dołączy do oferty Galerii Neptun jest Subway – franczyzowa sieć restauracji szybkiej obsługi serwująca kanapki. Pod tą marką funkcjonuje już łącznie około 44 000 restauracji w 110 krajach na całym świecie, z czego w Polsce znajduje się 100 lokali. Ta w Starogardzie Gdańskim zajmie powierzchnię 48 m kw. 
REKLAMA
Galeria Neptun położona jest przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 54 000 m kw., z czego 25 000 m kw. przeznaczone jest pod wynajem. Na parkingu podziemnym znajdują się miejsca dla ponad 600 samochodów. Zasięg inwestycji to około 200 000 osób. Dzięki dogodnej lokalizacji do nowej galerii można łatwo dojechać z każdej części miasta. Wśród najemców znalazły się już takie marki jak: Intermarche, Media Expert, Empik, Smyk, sześć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House, Cropp i Home&You), multipleks Cinema City, a także sala zabaw, siłownia i fitness klub o nazwie „Good Luck Club”.
– „Bardzo się cieszymy, że do grona najemców Galerii Neptun dołączą marki tak oczekiwane przez mieszkańców miasta i cieszące się niesłabnącą popularnością w całym kraju” – mówi Patryk Piechowski, Manager ds. Marketingu Galerii Neptun.
– „Starogardzką galerią interesują się światowe marki z różnych branż, a inwestor stara się zapewnić każdemu najemcy jak najlepsze warunki. Stopień komercjalizacji Galerii Neptun wynosi obecnie 84,2%” – mówi Tomasz Lipiński, negocjator w dziale powierzchni handlowych w firmie Cushman & Wakefield.
Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o. Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA