Galeria Neptun wita 2-milionowego klienta

Galeria Neptun wita 2-milionowego klienta

pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim, otwarta sześć miesięcy temu, powitała dwumilionowego klienta. Firma Cushman & Wakefield jest odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.
Bardzo się cieszymy z ogromnego zainteresowania klientów Galerią Neptun. Ta największa inwestycja w regionie przyciąga nie tylko mieszkańców Starogardu Gdańskiego, ale również klientów z powiatów sąsiadujących. W dużej mierze jest to zasługa ciągle poszerzającej się oferty handlowej, rozrywkowej oraz gastronomicznej – mówi Magdalena Kliwer, Dyrektor Galerii Neptun.
Otwarta 25 kwietnia 2015 r. Galeria Neptun została zbudowana na terenach byłej fabryki obuwia Neptun przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 54 000 mkw., z czego 25 000 mkw. przeznaczone jest pod wynajem. Na parkingu podziemnym znajdują się miejsca dla ponad 600 samochodów. Zasięg inwestycji to około 200 000 osób. Dzięki dogodnej lokalizacji do nowej galerii można łatwo dojechać z każdej części miasta.
W kociewskim centrum handlowym swoje sklepy lub punkty usługowe i gastronomiczne ma już około 80 marek, w tym między innymi: Intermarche, Media Expert, Empik, Smyk, sześć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House, Cropp i Home&You), H&M, restauracje KFC i Subway, sześciosalowy multipleks Cinema City oraz sala zabaw Honolulu i fitness Good Luck Club. Do końca roku otworzy się kolejnych pięć lokali, w tym apteka, sklep odzieżowy i pizzeria.
REKLAMA
Galeria Neptun od samego początku cieszyła się popularnością ze strony najemców. Prowadzimy obecnie negocjacje m.in. z najemcami z branży odzieżowej oraz usługowej celem urozmaicenia oferty galerii. Już niedługo będziemy informować o nowych otwarciach sklepów – mówi Tomasz Lipiński, negocjator w dziale powierzchni handlowych w firmie Cushman & Wakefield.
Galeria Neptun otrzymała niedawno wyróżnienie „Inwestor przyjazny środowisku”, przyznawane przez Ministra Środowiska Macieja H.Grabowskiego. Projekt został także nominowany do nagrody „CEE Investment & Green Building Award” w kategorii „Retail Project of the Year”. Ekologicznym wyróżnikiem inwestycji jest wyposażenie całego obiektu w urządzenia o niskim poziomie zużycia energii oraz o wysokiej sprawności energetycznej.
Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą była firma Dekpol Sp. z o.o. Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA