Media Expert w Galerii Neptun

Media Expert w Galerii Neptun

pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Polska sieć elektromarketów Media Expert wynajęła 820 mkw. powierzchni handlowej w powstającej w Starogardzie Gdańskim Galerii Neptun. Otwarcie centrum planowane jest na listopad 2014 r. Dewelopera w negocjacjach z najemcą reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

 

Galeria Neptun powstaje na terenach po byłej fabryce obuwia „Neptun” przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie ok. 24.000 mkw., a zasięg inwestycji to około 195.000 osób.

 

„Jesteśmy przekonani, że nasza inwestycja jest idealnie zaprojektowana i doskonale odpowiada całkowitemu zapotrzebowaniu na obiekty handlowe w regionie. Kolejne podpisywane umowy z dużymi i rozpoznawalnymi najemcami są tego potwierdzeniem. Zarówno komercjalizacja, jak i postęp prac budowlanych przebiegają zgodnie z planem. Na dzień dzisiejszy zrealizowane jest 72% robót żelbetowych i w tej chwili jesteśmy na etapie wykonywania sieci kanalizacji oraz sieci wodociągowych” – mówi Władysław Gabryniewski, Project Manager ze Spółki Galeria Neptun.

 

REKLAMA

„Sieci ze sprzętem RTV i AGD to zawsze ważni najemcy w dużych obiektach handlowych. Cieszymy się więc ze sfinalizowania umowy z firmą Media Expert. To bardzo dobrze rozpoznawalna marka, która jest szczególnie silna na rynkach lokalnych. Oprócz operatora multipleksu i supermarketu oraz dwóch wielkopowierzchniowych najemców modowych, którzy do tej pory podpisali umowy, jest to na tę chwilę największy najemca w Galerii Neptun. Procent wynajęcia, na niemal rok przed otwarciem, wynosi obecnie około 56% (licząc umowy najmu i listy intencyjne), negocjacje najmu kolejnych 25% powierzchni trwają” – mówi Marek Noetzel, Partner, dział powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield.

 

Oprócz Media Expert w Galerii Neptun swoje lokale handlowe będzie miało Intermarche, CCC oraz pięć marek LPP S.A.: Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp. Wśród najemców znajdzie się również drugi wielkopowierzchniowy prestiżowy najemca modowy oraz 6-ekranowy multipleks Cinema City.

 

Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA