„Expert w Koronie” – powstaje największy Media Expert w Kielcach

„Expert w Koronie” – powstaje największy Media Expert w Kielcach

Kielce
REKLAMA

Media Expert jest jednym z kluczowych najemców powstającej w Kielcach Galerii Korona. Będzie to największy elektromarket tej sieci w mieście, jego powierzchnia całkowita wyniesie około 1500 mkw. Sieć zamierza promować elektromarket hasłem „Expert w Koronie”.


Do grona strategicznych najemców prestiżowej Galerii Korona należy marka Media Expert. Elektromarket w Galerii Korona będzie największym elektromarketem tej sieci w Kielcach. Na powierzchni ok. 1500 mkw. klienci znajdą ponad 20 tys. produktów najlepszych marek. Mieszkańcy Kielc będą mogli nabyć tu najnowsze technologie multimedialne, w tym tablety, laptopy i smartfony, a także sprzęt RTV i AGD. 
 
 

Bardzo się cieszymy, że elektromarket Media Expert wzbogaci ofertę handlową kieleckiej Galerii Korona. O wyborze Galerii Korona jako miejsca dla naszego największego elektromarketu w Kielcach przesądziła jej doskonała lokalizacja i bogata oferta usługowo-handlowa. Jesteśmy przekonani, że docenią to również mieszkańcy województwa świętokrzyskiego i nowa galeria szybko zdobędzie ich sympatię. W związku z tym, że budowa galerii wkroczyła w ostatni etap, wszystkie siły kierujemy obecnie na dopracowanie detali i przygotowanie się do wielkiego otwarcia.- powiedział Bartłomiej Żebrowski, Dyrektor Generalny Domex Sp. z o.o., operatora Media Expert w Galerii Korona.

REKLAMA


To będzie naprawdę Wielkie Otwarcie.
Klienci będą mogli liczyć nie tylko na specjalną ofertę cenową, ale także liczne atrakcje dodatkowe. Do otwarcia zostało jeszcze 2 miesiące, a my już dziś koncentrujemy się na tym, by ten dzień był dla naszych klientów dniem wyjątkowym. Nie możemy jeszcze zdradzać szczegółów, ale na pewno zaskoczymy wszystkich, którzy pojawią się w dniu otwarcia w Galerii Korona – dodaje Rafał Stasiak, Dyrektor Marketingu Domex Sp. z o.o.


Otwarcie Galerii Korona zaplanowane zostało na 16 maja br. Całkowita powierzchnia obiektu to 93 tys. mkw. Działać w niej będzie około 160 lokali usługowo-handlowych. Operatorem nowego Media Expert w Kielcach jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku – Domex Sp. z o. o. Zarządza ona 75 elektromarketami Media Expert. Inwestycja w Kielcach to kolejny etap rozwoju marki Media Expert, obecnie w ramach sieci działa ponad 260 elektromarketów w całej Polsce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA