Centrum Handlowe „Karuzela" w Turku otwiera się

Centrum Handlowe „Karuzela" w Turku otwiera się

wielkopolskie
REKLAMA

Centrum Handlowe „Karuzela" w Turku otwiera się 9 kwietnia 2014 r. Obiekt powstaje w centrum miasta, na terenie obecnego dworca PKS, u zbiegu ulic Dworcowej i Milewskiego. Będzie to pierwszy, nowoczesny obiekt handlowy w mieście Turek. Projekt będzie jednocześnie zintegrowany z funkcjonującym dworcem PKS.

 

„Karuzela” w Turku będzie miała 5350 mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 13 punktów handlowo-usługowych. Głównymi najemcami są m.in.: POLOmarket, JYSK, Media Expert, Rossmann, CCC, Deichmann, Martes Sport, Pepco, Empik, Relay oraz Play. Do dyspozycji Klientów oddany zostanie parking na 200 samochodów osobowych.

 

REKLAMA

„Jesteśmy na finiszu wszystkich prac wykończeniowych. Proces komercjalizacji jest też już praktycznie zakończony. Stopień komercjalizacji na dzień dzisiejszy wynosi 99%. Mamy bardzo dobre doświadczenie z Karuzeli w Wodzisławiu, gdzie sąsiedztwo PKS zwiększa trafic dla obiektu o około 30%” – mówi Marceli Maćkiewicz z Retail Concept, która komercjalizowała park handlowy.

 

Inwestorem jest spółka Karuzela. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Budrem. Komercjalizacją zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca  się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA