Park Handlowy Karuzela w Turku ma pozwolenie na budowę

Park Handlowy Karuzela w Turku ma pozwolenie na budowę

wielkopolskie
REKLAMA

Park Handlowy Karuzela w Turku uzyskał pozwolenie na budowę. Prace budowlane na terenie obecnego dworca PKS mają rozpocząć się już w sierpniu.


Realizacja projektu Parku Handlowego Karuzela w Turku nabiera tempa. Park handlowy Karuzela Turek powstanie w centrum miasta, na terenie obecnego dworca PKS, u zbiegu ulic Dworcowej i Milewskiego. Będzie to pierwszy, nowoczesny obiekt handlowy w mieście. Przy nowopowstałym parku nadal będzie funkcjonował dworzec PKS.


Obiekt będzie miał 5220 mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 15 punktów handlowo-usługowych. Do dyspozycji klientów będzie ok. 200 miejsc parkingowych. 

REKLAMA


Otwarcie Parku Handlowego Karuzela planowane jest na IV kwartał 2013 roku.


Komercjalizacją „Parku Handlowego Karuzela Turek” zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA