Otwarcie Centrum Handlowego „Karuzela“ w Lublińcu w najbliższy czwartek

Otwarcie Centrum Handlowego „Karuzela“ w Lublińcu w najbliższy czwartek

śląskie
REKLAMA

26 czerwca otworzy się Centrum Handlowe „Karuzela“ w Lublińcu. Obiekt znajduje się na wjeździe do Lublińca, przy ul. Lisowskiej a zasięg oddziaływania to około 80 tys. mieszkańców. Będzie to pierwszy, nowoczesny obiekt handlowy w tym mieście. 

 

Karuzela w Lublińcu to kolejna, czwarta już inwestycja pod tą nazwą w Polsce. Otwarte obiekty są w Biskupcu, Wodzisławiu Śląskim i Turku. W trakcie budowy i komercjalizacji jest Karuzela we Wrześni, Żarach, Olsztynie i Gołdapi.

 

Czwarta inwestycja pod nazwą „Karuzela“ ma 5370 mkw. powierzchni najmu na której znajdzie się 13 znanych marek i punktów usługowych. Głównymi najemcami są m.in.:  McDonald's, Biedronka, CCC, RTV Euro AGD, Martes Sport, Centrum Chińskie, JYSK, KIK. Do dyspozycji Klientów oddany zostanie parking na 268 samochodów osobowych i plac zabaw dla dzieci, który jest znakiem rozpoznawczym wszystkich projektów Karuzela.

REKLAMA

 

„Cieszymy się, że z sukcesem udało się nam skomercjalizować kolejną Karuzelę. Strefa zasięgu o wolumenie 80 tys. osób oraz sukces otwartych już inwestycji po raz kolejny już zachęciły do współpracy najemców. Stopień komercjalizacji na dzień otwarcia wynosi 99%.  Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla mieszkańców mając nadzieję, że „rozkręcą“ z nami kolejną Karuzelę“ – mówi Marceli Maćkiewicz z Retail Concept, która komercjalizowała park handlowy.

 

Inwestorem jest spółka Karuzela. Generalnym wykonawcą projektu jest firma A1 Projekt. Komercjalizacją zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca  się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA