[śląskie] Najemcy Parku Handlowego Karuzela w Lublińcu

[śląskie] Najemcy Parku Handlowego Karuzela w Lublińcu

REKLAMA
W powstającym w Lublińcu, w województwie śląskim, Parku Handlowym Karuzela wśród najemców znajdą się. RTV Euro AGD (502,32 mkw.), CCC (400,40 mkw.) oraz Centrum Chińskim (909,7 mkw.).

„Komercjalizacja powstającego Parku Handlowego Karuzela dobiega końca. Jesteśmy zadowoleni z podpisanych do tej pory umów. Docelowo w Karuzeli otwartych zostanie 10 lokali. Finalizujemy kolejne kontrakty, między innymi z operatorem spożywczym Biedronką, która zajmie powierzchnię 1169,8 mkw.”  – mówi Marceli Maćkiewicz, Project Manager w firmie Retail Concept, zajmującej się komercjalizacją obiektu.

 

Park Handlowy Karuzela Lubliniec powstanie jako uzupełnienie oferty nowo otwartej restauracji McDonald’s. Jej atutem jest dogodna komunikacja. Obiekt znajdować się będzie na wyjeździe z Lublińca, przy ul. Lisowickiej, w sąsiedztwie skrzyżowania dróg krajowych nr 11 i 46. Będzie miał 5370 mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 10 punktów handlowych. Do dyspozycji klientów będzie ok. 300 miejsc parkingowych. Planowana data otwarcia Karuzeli to 1 kwartał 2014 r.

Komercjalizacją Parku Handlowego Karuzela Lubliniec zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA