Giacomo Conti i Pepco w rozbudowanej Galerii Pomorskiej

Giacomo Conti i Pepco w rozbudowanej Galerii Pomorskiej

Bydgoszcz
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Sieci Giacomo Conti i Pepco podpisały umowy najmu powierzchni w Galerii Pomorskiej rozbudowywanej przez Resolution Property.

 

Giacomo Conti, popularna polska marka oferująca modę męską otworzy w nowej części Galerii Pomorskiej sklep o powierzchni 140 m2. W ofercie salonu znajdą się wysokiej jakości garnitury na każdą okazję, modne koszule oraz niezbędne dodatki stanowiące dopełnienie męskiego stroju. Będzie to drugi salon tej sieci w Bydgoszczy.

 

W Galerii Pomorskiej zadebiutuje również prężnie rozwijająca się sieć dyskontowa Pepco, której sklep zajmie powierzchnię 400 m2 także zlokalizowaną w nowej części centrum. Sklep Pepco wzmocni ofertę modową Galerii skierowaną do całej rodziny, a także poszerzy wybór artykułów wyposażenia wnętrz, produktów biurowych, sezonowych i zabawek.

REKLAMA

 

– „Giacomo Conti i Pepco to kolejne nowe marki, które dołączą do grona najemców Galerii Pomorskiej w momencie zakończenia rozbudowy. Oba sklepy wzmocnią ofertę modową centrum, a Pepco dodatkowo zapewni naszym Klientom szerszy wybór zabawek i artykułów przydatnych w domu” – mówi Teresa Kudrycka, Dyrektor Galerii Pomorskiej.

 

Galeria Pomorska znajduje się w finalnej fazie rozbudowy, w wyniku której obiekt powiększy się o dodatkowe 10 000 m2 powierzchni najmu i wzbogaci o 40 nowych sklepów. Galeria w nowej odsłonie zostanie otwarta we wrześniu br. wraz z nowymi lub i powiększonymi salonami m.in. takich marek jak Bershka, Stradivarius, Reserved, Sinsay, Cropp, House, Diverse, Home&You, Deichmann, Carry, Empik i City Sport.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA