Deweloper nieruchomości wielofunkcyjnych przeniesie się do biurowca International Business Center w Warszawie

Deweloper nieruchomości wielofunkcyjnych przeniesie się do biurowca International Business Center w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Ceetrus (dawniej Immochan Polska) wynajęła 1225 mkw. powierzchni biurowej w budynku International Business Center w Warszawie, do którego przeprowadzi się pod koniec 2018 r. W transakcji najmu właściciela nieruchomości, fundusz Deka Immobilien, reprezentowała firma Savills, zaś najemcę wspierała firma Colliers International.
Firma Ceetrus [czyt. sitras] do czerwca 2018 r. działała pod nazwą Immochan. Po zmianach przekształciła się z globalnej firmy działającej na rynku nieruchomości komercyjnych w dewelopera nieruchomości wielofunkcyjnych, realizującego, obok centrów handlowych, także projekty łączące handel, biura, mieszkania oraz infrastrukturę miejską.
Nowa strategia biznesowa naszego przedsiębiorstwa zakłada tworzenie zrównoważonych, inteligentnych i tętniących życiem miejsc, dlatego tak ważnym projektem dla nas jest zapewnienie doskonałych warunków pracy naszym współpracownikom.  Chcemy stworzyć nowoczesną i przyjazną przestrzeń biurową, która sprzyja współpracy i łączy ludzi – wyjaśnia Ada Danielewska, HR Manager w Ceetrus Polska.
Budynek IBC, wraz z dostępem do okolicznej infrastruktury, idealnie wpisuje się w filozofię i potrzeby firmy Ceetrus. Najemca zajął powierzchnie na której dotychczas znajdował się m.in. budynkowy showroom, sprawiając tym samym, że w kompleksie na chwilę obecną zostały już jedynie ostatnie wolne moduły biurowe – mówi Jakub Parys, starszy konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych, Savills.
REKLAMA
Savills jest agentem wyłącznym ds. komercjalizacji powierzchni biurowej w budynku IBC. W transakcji najmu z firmą Ceetrus właścicielowi budynku z ramienia Savills doradzali Jakub Parys oraz Klaudia Figat. Najemcę reprezentowali Paweł Skałba, Paweł Proński i Justyna Piłat z firmy Colliers International.
W wyniku dialogu i analiz przeprowadzonych z Klientem, kluczowym elementem dla powodzenia procesu najmu było zabezpieczenie lokalizacji wzdłuż pierwszej linii metra. Biuro w budynku IBC będzie wspierać nową strategię biznesową klienta oraz zapewni komfortowe warunki pracy pracownikom. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać firmę Ceetrus w tak ważnym momencie rozwoju firmy – mówi Paweł Proński, Associate Director w Dziale Powierzchni Biurowych, Colliers International.
International Business Center (IBC) to kompleks biurowy klasy A+, oferujący ponad 36 000 mkw. powierzchni w dwóch budynkach. Jednym z głównych najemców obiektu jest firma PwC. IBC zlokalizowany jest w Warszawie przy stacji Metro Politechnika, co zapewnia doskonałe połączenie ze ścisłym centrum miasta oraz innymi dzielnicami. Właścicielem nieruchomości jest fundusz Deka Immobilien.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA