MAN nowym najemcą w Business Garden Poznań

MAN nowym najemcą w Business Garden Poznań

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Vastint Poland podpisał kolejną dużą umowę najmu powierzchni biurowej w kompleksie Business Garden w Poznaniu. Nowym najemcą została firma MAN, która zajmie 2 680 m2 w narożnym budynku przy ul. Marcelińskiej. Przeniesienie działalności operacyjnej firmy, świadczącej usługi w zakresie obsługi procesów finansowo-księgowych i wsparcia procesów zakupów dla spółek grupy MAN na terenie Europy, nastąpi w połowie roku 2016.  W transakcji  najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Colliers International.
– „Business Garden kolejny raz potwierdza swoje ważne miejsce na biurowej mapie Poznania. Man Accounting Center było jedną z pierwszych firm z sektora usług dla biznesu, które kilka lat temu weszły do Poznania i dalej obserwujemy jej dynamiczny rozwój” – mówi Sebastian Bedekier, dyrektor regionalny Colliers International w Poznaniu.
Business Garden zlokalizowany jest na skrzyżowaniu ulic Marcelińskiej i Bułgarskiej na poznańskim Marcelinie. Docelowo będzie obejmował dziewięć budynków o łącznej, planowanej powierzchni 80 000 m2. Oddany na początku tego roku pierwszy etap inwestycji dostarczył na rynek 42 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej. Kompleks zapewnia szereg udogodnień i usług dla najemców. W projekcie wdrożono także wiele rozwiązań w zakresie ograniczenia zużycia energii, wody, emisji gazów cieplarnianych i ilości wytwarzanych odpadów, co zostało potwierdzone przyznaniem wszystkim czterem budynkom certyfikatu LEED Platinum.
REKLAMA
Poznański kompleks oferuje idealne warunki wspierające procesy biznesowe oraz rozwój centrów operacyjnych firm z sektora BPO, SSC i IT. Do tej pory skomercjalizowano ponad 50% powierzchni najmu. Wśród najemców Business Garden są firmy takie jak ADM, itelligence, Medi Partner (Medicover), BZ WBK, Capgemini oraz operator kantyny Marchewkowe Pole.
Business Garden Poznań jest jednym z trzech parków biznesowych realizowanych przez Vastint pod marką Business Garden w Polsce. Podobne kompleksy powstają w Warszawie i Wrocławiu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA