Warszawa na nowo, czyli Home Factory od Mostostalu źródło: materiały inwestora

Warszawa na nowo, czyli Home Factory od Mostostalu

WIZUALIZACJA
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Projekt osiedla realizowanego na Pelcowiźnie powstał w oparciu o koncepcję warsztatów z udziałem mieszkańców i inwestorów. Warszawski deweloper buduje na początek niemal 200 mieszkań. Ceny wynoszą od blisko 200 tysięcy do prawie pół miliona złotych.
Mostostal S.A. wystartował w ubiegłym kwartale z budową przy ulicy Kotsisa 8 na warszawskiej Pelcowiźnie, w dzielnicy Praga-Północ. Planuje oddać do użytku pierwsze lokale w II kwartale 2021 roku. Prowadzi już ich sprzedaż. Ceny wynoszą od 197 821 do 489 613 zł (7 560-9 072 zł/mkw.).
Projekt Home Factory zostanie zrealizowany w oparciu o koncepcje warsztatów "wymyślania Warszawy na nowo" – zapowiada Mostostal. – W warsztatach uczestniczyli zarówno mieszkańcy, jak i inwestorzy.

198 lokali na start

Home Factory jest kilkuetapowym osiedlem. W pierwszej fazie powstaje sześciopiętrowy budynek wielorodzinny. Znajduje się w nim 198 mieszkań: jedno- (25-30 mkw.), dwu- (36-49 mkw.) oraz trzypokojowych (49-60 mkw.). Pomieszczenia są wysokie na 2,6-2,8 m. Deweloper zapewnia miejsca parkingowe podziemne i naziemne, a także komórki lokatorskie.
REKLAMA
materiały inwestora

Nowa kamienica przy Stalowej

Nowe mieszkania pojawią się też w innej części Pragi-Północ. Eiffage Immobiler Polska Sp. z o.o. ruszył z przedsprzedażą inwestycji Stalowa 27. To sześciopiętrowa kamienica z blisko 60 jedno- i dwupokojowymi lokalami oraz kilkoma dwupoziomowymi apartamentami. Metraże sięgają ponad 90 mkw. W budynku znajdzie się też przestrzeń na usługi. O szczegółach pisaliśmy w tym tygodniu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA