Warszawa: Moko Concept Apartments – Metropolis Investments rusza z zapowiadaną inwestycją na Mokotowie źródło: materiały inwestora

Warszawa: Moko Concept Apartments – Metropolis Investments rusza z zapowiadaną inwestycją na Mokotowie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper skończył przygotowania do projektu przy ulicy Jana Pawła Woronicza. Zbuduje budynek o zróżnicowanej wysokości, sięgający siedmiu pięter. Oferuje ponad 70 apartamentów o powierzchni do przeszło 260 metrów kwadratowych.
Metropolis Investments Sp. z o.o. poinformował 14 lipca o wyborze firmy Leancon Sp. z o.o. na generalnego wykonawcę inwestycji przy ul. Woronicza 33a na warszawskim Służewcu, w dzielnicy Mokotów. Miesiąc wcześniej otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. Ruszy z nią w sierpniu. Termin oddania lokali do użytku wyznaczył na IV kwartał 2021 roku.
Moko Concept Apartments to budynek wielorodzinny o zróżnicowanej wysokości, od dwóch do siedmiu pięter. Znajdują się w nim 74 mieszkania. Są dostępne w układach od jedno- do siedmiopokojowego, w metrażach 28-265 mkw. Wszystkie zlokalizowane na parterze mają ogródki. Powierzchnia największego wynosi 180 mkw. Do pozostałych apartamentów przynależą balkony lub tarasy. Ofertę uzupełniają dwa lokale usługowe, o pow. 58,9 i 132,29 mkw. Deweloper zaplanował m.in. monitoring, ogrodzenie, windę oraz rowerownię.
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA

Marvipol już buduje

Na Służewcu zainwestował w ostatnim czasie także m.in. Marvipol S.A. Realizuje przy ul. Bokserskiej osiedle Moko Botanika. To trzy budynki wielorodzinne mające od ośmiu do dwunastu pięter. Pomieszczą prawie 500 mieszkań o metrażach sięgających ponad 110 mkw. Deweloper zapłacił za grunt przeszło 50 mln zł netto. O szczegółach pisaliśmy w lutym.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA